Dizi Haberleri

Yalı Çapkını dizisi oyuncuları ve konusu – Ne zaman başlayacak?

Yalı Çapkını dizisi oyuncuları ve konusu. Yeni dizi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler. Hangi kanalda?

Ne Zaman Başlayacak? Nerede Çekiliyor?

Yalı Çapkını ismi ile Eylül ayından itibaren izleyicilerin karşısına çıkması beklenen dizi merakla bekleniyor.
29 Temmuz’da dizinin çekimleri başlıyor. Çekimleri Gaziantep’te başlayacak olan dizinin ilerleyen bölümlerde İstanbul’da çekimlerinin devam etmesi bekleniyor.
Dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenecek.

Konusu

OGM Pictures imzasını taşıyan yeni dizi Yalı Çapkını, bilinen bir hikayeyi gözler önüne serecek.
Dizi, zengin ve çapkın bir genç adam ile Gaziantep’te yaşayan genç bir kızın birbirlerine aşık olmasının hikayesini anlatacak.
Oyuncu, Yalı Çapkını’nda Seyran rolünü canlandıracak olan Afra Saraçoğlu’nun ablası Suna’yı canlandıracak. Çapkınlıklarıyla meşhur olan başrol Ferit, ailesi tarafından Suna ile evlendirilmek istenecek. Fakat işler hiç de planlandığı gibi gitmeyecek.

Oyuncuları

Star TV’nin yeni sezonda ekrana getireceği Yalı Çapkını dizisinin başrollerinde yeni nesilin başarılı oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir var.
Dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Çetin Tekindor da yer alacak. Tekindor dizide Halis rolüne hayat verecek. Emre Altuğ da dizide bulunan isimler arasında. Başarılı şarkıcı ve oyuncu, dizide Ferit (Demir) karakterinin babası Orhan’ı canlandıracak.
Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği dizide Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Gülçin Santırcıoğlu, Doğukan Polat, Cansu Fırıncı, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman gibi isimler bulunuyor.

Yalı Çapkını Oyuncuları Ve Karakterler

Afra Saraçoğlu (Seyran)
Mert Ramazan Demir (Ferit)
Çetin Tekindor (Halis Ağa)
Hülya Duyar (Şefika)
Cansu Fırıncı (İbo)
Doğukan Polat (Fuat)
Yiğit Tuncay (Latif)
Gülçin Santırcıoğlu (İfakat)
Buçe Buse Kahraman (Pelin)
Beril Pozam (Suna)
Emre Altuğ (Orhan)

Kaynak: Birsen Altuntaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir