Dizi Haberleri

Pes Artık Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

Pes Artık Dizisi fragmanı yayınlandı mı? Diye merak edenler için müjdeli haber geldi. Erkan Kolçak Köstendil İnstagram hesabından Pes Artık tanıtım videosunu paylaştı. Peki Pes Artık konusu nedir? Pes Artık dizisi oyuncuları kimler? Ne zaman ve nerede yayınlanacak? Kaç bölüm sürecek? Ayrıntılar yazımızda.

Online platformlardan yayınlanan dizilerin sayısı Korona virüs sonrası daha da arttı ve görünen o ki artık diziler dijital platformlarda çok sık yayınlanmaya başlayacak. İşte o dizilerden birisi de Pes Artık dizisi.

Çukur dizisinde hayat verdiği Vartolu karakteri ile büyük kitlelere adını duyurmayı başaran Erkan Kolçak Köstendil online bir dizi ile izleyici karşısına çıkıyor. Bazı kaynaklarda dizinin bölümlerinin 90 dakika olacağı yazıyor ancak dijital için bu süre çok uzun bizim tahminimiz dizi 90 dakika olmayacaktır. Olursa da hata olur baştan söyleyelim.

Peki dizide hangi oyuncular bulunuyor?

Dizide Erkan Kolçak Köstendil, Ertan Saban, Bülent Şakrak, Alper Baytekin, Ceyda Düvenci ve Cansu Tosun gibi önemli oyuncular bulunuyor. (Bu arada hatırlatalım Erkan Kolçak Köstendil Çukur dizisinden ayrılmadı devam edecek)

Ekip diziyi hem yazdı hem yönetti hem de dizinin platosunu da kendi hazırladı. Yani baştan sona kendi yapımları.

Pes Artık Konusu Nedir?

Karantina günlerini eğlenceli bir hale getirebilmek için aynı sitede oturan komşuların dizi çekme kararı almalarını konu ediniyor. Şimdilik 3 aile bulunuyor dizide. Kadro genişler mi? İlerleyen bölümlerde göreceğiz.

Pes Artık Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Pes Artık dizisinin YouTube üzerinden yayınlanması bekleniyordu ancak fragmanı Erkan Kolçak Köstendil İnstagram hesabından paylaştı. Belki ilerleyen günlerde tanıtım YouTube’de de olacaktır. Ama dizi nerede yayınlanacak henüz net belli değil gibi. Ancak merak edenler için buyurun Pes Artık Tanıtım Fragmanı