Kazara Aşk Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Oyuncu Kadrosu

Kazara Aşk dizisi ne zaman başlıyor? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kimler? Hangi oyuncu hangi karakterlere hayat veriyor? Dizi nerede çekiliyor? Tüm bu soruların cevaplarına yazımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yeni yaz dizisi Kazara Aşk izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu sebeple dizinin konusu ve oyuncuları hakkında sizler için bilgilendirici bir yazı ve video hazırladık. Romantik aile komedisi olan Kazara Aşk dizisi muhtemelen 2. Tanıtım yayınlandıktan sonra Star TV ekranlarında olacak.

Kazara Aşk Oyuncular Ve Karakterler https://youtu.be/2ocbIm6iKsg

2021 yılının yeni yaz dizileri bir bir açıklanmaya ve fragmanları yayımlanmaya devam ediyor. Final yapan çok sayıda dizi oldu ve yerini yeni diziler alacak. O dizilerden birisi de Kazara Aşk. Bu yazımızda sizler için Kazara Aşk dizisini analiz ettik. Dizide bulunun tüm oyuncuların isimlerine ve canlandırdıkları karakterlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni yaz dizileri ekranlarda yerini almaya başladı. Bu yıl izleyicileri güzel yaz dizileri bekliyor. O dizilerden birisi de Kazara Aşk dizisi. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi heyecanla bekleniyor.

Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları

Star TV’nin yaz sezonundaki iddialı yapımlarından birisi olan Kazara Aşk aile komedisi tarzında bir dizi.
Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizinin çekimleri İstanbul’un değişik mekanlarında yapılıyor ve yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor.
Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizi bir kaza sonucu tanıştıktan sonra hayatlarında yeni bir sayfa açılan
gençlerin hikayesini konu ediniyor.

Konusu

Yaz dizisi olması sebebiyle eğlence ve aşk konularının daha yoğun olduğu, olayların seyirciye mizahi bir şekilde aktarıldığı Kazara Aşk’ta tahmin ettiğiniz gibi güzeller güzeli genç bir kız ve zengin bir aileden gelen yakışıklı bir delikanlı var.
Bir yanda üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli genç bir kız…
Diğer yanda zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç…
Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişiyor…
Artvinli Şimal ile Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürükleniyor.

Oyuncu Kadrosu


Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in başrolleri paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda genç ve usta oyuncular bir arada bulunuyor.
Dizide Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz gibi çok sayıda oyuncu bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.