Dizi Haberleri

Kırık Hayatlar Dizisi Oyuncuları Ve Karakterler! Konusu – Günlük Dizi 2021

Kanal D 2021 – 2022 sezonu için Kırık Hayatlar dizisini günlük dizi olarak seçti ve yayınlamaya devam ediyor. Peki, Kırık Hayatlar dizisinin konusu nedir? Kırık Hayatlar dizi oyuncuları kimler? Kırık Hayatlar nerede çekiliyor? Bu yazımızda sizler için dizinin konusu hakkında bilgiler vereceğiz. Oyuncu kadrosu içerisinde bulunan oyuncuların isimleri ve canlandırdıkları karakterleri tanıtacağız. Dizi halen devam ediyor ve kadro zamanla güncellenebiliyor. Bunu da hatırlatalım. İşte Kırık Hayatlar dizisi hakkındaki ayrıntılar.

Kırık Hayatlar Dizisi Konusu

Kırık Hayatlar, Nöbetçi Yapım – Inter Medya imzalı, Türk yapımı drama türündeki günlük yayımlanan televizyon dizisidir.
Berna Akpınar ve Metin Namlısesli dizinin yapımcılarıdır.
Yönetmenleri İlknur Uğuz Arslan ve Bekir Dadaş’tır.
Senaryo ve hikaye yazarları Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik, Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’dur.
Dizinin müzikleri İrsel Çivit tarafından hazırlanmıştır.

Dizinin çekimleri genelde İzmir ve çevresinde yapılmaktadır.

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşımaktadır. Hafta içi her gün saat 11:00 saatinde Kanal D televizyon kanalında yayımlanmaktadır.

İki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşımaya devaö eden Kırık Hayatlar’ın genel hikayesi şöyle;

Güzel, akıllı, her koşulda hakkını arayan Deniz, üniversiteyi bitirip ailesinin yaşadığı İzmir’e gelir. Çınar, yurt dışında işletme eğitimini tamamlamış ve Kocabey Holding’te çalışmaya başlamıştır. İki genç İzmir’de bir tesadüf sonucu karşılaşır. Deniz’in annesi terzilik yaparak, babası ise kahvehane işleterek yaşamlarını sürdürmektedir. Çınar, Kocabey ailesinin bir ferdidir. Zengin bir ortamda büyümesine rağmen mütevazi bir kişiliği vardır. Deniz ve Çınar’ın yolları bir daha ne zaman kesişecek ? Deniz, annesi hakkındaki gerçekleri öğrenebilecek mi? Yılmaz, Kocabey ve Yüksel ailelerinin sakladığı sırlar neler?

Kırık Hayatlar Oyuncuları İsimleri Ve Canlandırdıkları Karakterler

Deniz Yılmaz (Meltem Akçöl)

Meltem Akçöl

23-24 yaşındadır. Baş döndürücü güzelliği, güçlü kişiliği ve sağlam duruşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Deniz’de insanları etkileyen şey güzelliği kadar da karakteridir. Deniz, mizaç olarak sakin, merhametli ve aynı zamanda çok cesaretlidir. Karşısında patronu olsa da ortada bir haksızlık varsa bunu söyler, lafını esirgemez. İnatçı ve mücadelecidir.

Çınar Kocabey (Erdem Yılmaz)

Erdem Yılmaz

25-27 yaşlarında, kızların gördüğünde bakışlarını alamadığı, çekici bir erkektir. Sempatik ve içten biridir. Yardımseverdir. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra fotoğrafçılık okumak istemiş ama babası olarak gördüğü Fehmi Bey’in ısrarı ile işletme okumuştur. Zengin bir ailede büyüse de paraya değer vermez. Okul bitirince holdingde çalışmaya başlar. Sık sık yurt içine ve yurt dışına seyahat eder ve fotoğraf çeker. En büyük hayali bir sergi açmaktır. Karşısına Deniz çıkınca hayatı değişmeye başlar.

Ahu Kocabey (Mine Çayıroğlu)

Mine Çayıroğlu

45 yaşında oldukça güzel ve hırslı bir kadındır. Akıllı ve entrikacıdır. Sözleriyle insanları etkilemekte başarılıdır. İşine geldiğinde tam bir problem çözücüdür, işine gelmediği zamanlar ortalığı karıştırır. Hemşirelik okumuştur ancak işini uzun zamandır yapmaz. Kocabey konağının gelinidir. 20’li yaşlarında fakir hayatından kurtulmak için Mahmut’la bir ilişki yaşamış ve ondan bir kızı olmuştur. Gözü yükseklerde olan Ahu, kızını ablası Aysel’e bırakıp, Kocabey konağında yatılı iş bulmuş, enerjisini, becerisini ve kadınlığını kullanarak Fehmi Kocabey’in oğullarından Yalçın ile evlenmiştir. Çiftin Esin adında bir de kızları vardır. Paraya ve güce aşık olan Ahu, zenginlik içinde yaşamasını sağlayan Yalçın’ı sever, ona değer verir. Kızı Esin’i el üstünde tutarken, ablasının baktığı kızını ise yok sayar.

Aysel Yılmaz (Burcu Almeman)

Burcu Almeman

Aysel, 48 yaşlarında, Ahu’nun ablası, Öykü’nün de annesidir. Dimdik duran , dimdik bakan , heybetli ve vakur duruşuyla etkileyici bir kadındır. Yerine göre dominant yerine göre herkesi idare edecek kadar mülayimdir. Kardeşi Ahu, kızını bebekken yetiştirme yurduna vermeye kalkışınca, ona kendi kızı gibi bakmıştır.

Fehmi Kocabey (Atsız Karaduman)

Atsız Karaduman

70 yaşında olmasına rağmen daha genç görünür. Eşi yıllar önce ölmüştür. Yalçın adında oğlu ve evlatlık olarak büyüttüğü Çınar vardır. Büyük oğlu konakta çıkan bir yangında ölmüştür. Kocabey ailesinin reisidir. Hem Kocabey şirketlerini hem de Kocabey ailesini yönetir. Sert, sabit fikirli, sorumluluk sahibi, değerlerine aşırı bağlı akıllı bir adamdır. Çok fazla konuşmaz, konuşsa da sesini yükseltmez, gözleriyle, bakışlarıyla döver. Son sözü o söyler. Otoritesinin sorgulanmasına hiçbir zaman katlanamaz.

YALÇIN KOCABEY (MURAT ONUK)

MURAT ONUK

45 yaşlarında, yakışıklı ve zengin bir iş adamıdır. Annesinin hemşiresi Ahu ile evlenir. Yalçın Kocabey eşi Ahu’ya ve kızı Esin’e son derece düşkündür.

Kocabey Holding’in yönetim kurulu başkanı olan Yalçın, kardeşi Mustafa’nın ölümü ile şirkette tek yetkili konumuna gelir. Fakat Çınar’ın İzmir’e dönüşüyle işler değişecektir. Saygınlığın ve gücün paradan geçtiğine inanan, sürekli başarılı ve güçlü olmak için çalışan birisidir, babasının sözüne çok değer verir. Kararlı , adaletli, prensipli ve bir adamdır.

LEYLA KOCABEY (ARBNORA ADEMAJ)

ARBNORA ADEMAJ

38 yaşlarında, bakımlı, güzel ve akıllı bir kadındır. Aslen Arnavut olan Leyla tatil için geldiği Çeşme’de Mustafa ile tanışır ve aşık olur. Henüz 18 yaşında olan Leyla, Mustafa’yla evlenme kararı alır.Kocabey ailesinin ilk gelini olan Leyla, hamile olduğu haberini alır almaz, Mustafa’ya müjde vermek için odasında beklerken, müştemilatta çıkan bir yangında Mustafa’nın öldüğü haberi ile sarsılır. O günden sonra Fehmi Bey tarafından Kocabey holdinge ait tekstil- moda evinin başına getirilir. Evde sürekli Ahu ile çatışma halinde olsa da terk derdi işi ve oğludur.

ZAFER ÖZTÜRK – ŞEVKİ YILMAZ

ZAFER ÖZTÜRK

Aysel’in kocasıdır. 50 yaşlarındadır. Tembel , işgüzar bir adamdır. Mahallede kahvehane işletmektedir. Deniz’i ilk yıllarda kızı gibi görsede, düşmüş olduğu kumar batağından kurtulmak için verdiği savaşta Deniz ile de sürekli çatışmak zorunda kalır. Aysel’in hastalığını öğrenince de çaresizlikten para kazanmak için battıkça batar.

HATİCE İRKİN – ÖYKÜ YILMAZ

HATİCE İRKİN

Öykü, yüzünde gülümsemesi eksik olmayan hayat dolu 19 yaşında bir genç kızdır. Ailesine destek olmak için sınava hazırlanırken bir yandan da annesi Aysel’le birlikte terzilik yapar. Deniz ile birlikte okulunu bitirip ailesini bu fakir hayattan kurtaracağı günün hayaliyle yaşar. Etrafa neşe saçan enerjisiyle herkesin çok sevdiği Öykü Mert ile tanışır ve Kocabey holdingte işe başlar. Tekstil-moda evinde Leyla ve Mert’in asistanlığını yapmaktadır.

YEŞİM ÇELEBİ – ESİN KOCABEY

YEŞİM ÇELEBİ

19 yaşında güzel, bakımlı ve hırslı bir kızdır. Ahu ve Yalçın’ın tek çocuğudur. Kocabey konağında zenginlik içinde şımartılarak büyümüştür.Çalışmayı hiç düşünmemektedir. Sık sık gezilere giden, alışveriş yapmayı çok seven, fiziğine ve görünümüne oldukça özen gösteren biridir.

Uzun zamandır Çınar’a hayrandır ve onunla evlilik hayalleri kurmaktadır. Bunu başta kimseye söyleyemese de annesi Ahu’nun gözünden kaçmaz.Çınar’ın Esin’e o gözle bakmayışı Esini’i daha da hırslandırır. Çınar’ı takıntı haline getirir.

SEDAT BERKE ÖZKÖK – MERT KOCABEY

SEDAT BERKE ÖZKÖK

21 yaşında karizmatik, cool ama bir o kadar cana yakın, zeki bir gençtir. Leyla’nın değerlisi, Mustafa’nın hatırasıdır. Kuzeni Esin’e çok düşkündür. Özgüveni yüksektir. Annesi Leyla’nın yanında çalışarak ona destek olmakta ve bir yandan üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Şirkette bütün kızların gözdesi halindedir. Öykü’ye aşık olduktan sonra hayata bakış açısı değişir.

UĞURHAN TEKİN – SERDAR YÜKSEL

UĞURHAN TEKİN

30 yaşlarında, gülmek yerine gülümsemeyi tercih eden, öfkelendiğinde kaşları çatılan, ara sıra tespih sallayan, kavgacı bir karakterdir. Çınar’ın kuzenidir. Babası cezaevindeyken evin reisliğine kalkışmış, Nuran Hanım’ın tepkisini alınca, geri adım atmak zorunda kalır. Lise mezunu ve kurulan şirketin başındadır. Serdar, Kocabey holding ile çalışmaktadır. Bu nedenle iki aile sık sık olmasa da görüşmektedirler.

MUSTAFA BADEMOĞLU – ÖZGÜR YÜKSEL

MUSTAFA BADEMOĞLU

25 yaşlarında. Yüksel Ailesinin en küçük çocuğu ve üniversite mezunu. Hayata dair çok büyük hedefleri yok, tek derdi Esin’in kendisine aşık olması.

FELİCİA SAĞNAK – ELA ERDURAN

FELİCİA SAĞNAK

25 yaşında güzelliği ile göz dolduran, Çınar’ın eski nişanlısıdır. Para harcamaya, gezmeye düşkündür. Bütün ilişkilerinde samimiyetsiz, gösteriş meraklısı, hırslı, kindar ve zaman zaman korkutucu kötülüğü olan bir kadındır. Çınar yurt dışındayken Yalçın ile yakınlaşmaya başlar.

ERDİ ÜNVER – BARIŞ

ERDİ ÜNVER

35 yaşlarında. Fotoğraf stüdyosunun sahibi, Çınar’ın gizli ortağıdır. Zengin bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra, kendisinin minimum düzeyde geçinmesini sağlayacak bir malı kenara ayırıp, kalan ne var ne yoksa satmış ve Çınar’la birlikte fotoğraf stüdyosunu kurmuşlardır.

Oyuncu Kadrosu Tam Liste

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey), Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç (Hayriye), İbrahim Coşkun (Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu (Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar (Zeki)

Kırık Hayatlar Dizisi Sosyal Medya Hesapları

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCrmj0fzpFWAnC8zDt0pB_Fw

Facebook https://www.facebook.com/kirikhayatlarr/