Dizi Haberleri

Zor Sevda Hint Dizisi Oyuncuları – Konusu – Qubool Hai Türkçe İzle

Zor Sevda – Qubool Hai Hint dizisi oyuncuları kimler? Konusu ne? Türkçe dublaj full tek parça nasıl izlenir?

Zor Sevda – Qubool Hai Hint Dizisi

Zor Sevda – Qubool Hai 4 Lions Films tarafından üretilen ve Zee TV’de yayınlanan Hint pembe dizisidir.

Dizi Müslüman topluluğa odaklandı ve başlangıçta İslam’la ilgili klişeleri ortadan kaldırmayı amaçladı.

Hint televizyonunda Müslüman odaklı programlamaya öncülük ettiği için itibar kazanmıştı. 4 sezon süren dizi toplamda 856 bölüm yayınlandı. Her bölüm 22 dakikadan oluşmakta.

Dizide izleyiciler, Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık ediyor. Bir yandan geleneklerine ve inandığı değerlere sıkı sıkıya bağlı Asaf, diğer tarafta modern bir hayatın içinden gelen Zoya… Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover’ın paylaştığı Qubool Hai Zor Sevda dizisi iki farklı hayatın birleştirdiği Zoya ve Asaf’ın aşk hikâyesi…

Zoya, anne ve babasından ayrı Amerika’da büyümüş, kendi adetlerine uzak Batılı bir kızdır. Asaf ise dinine ve geleneklerine bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Zoya, Asaf’ın sert ve soğuk tavırlarına kızsa da içten içe hoşlanmaya başlar. Aşka inanmayan Asaf’ın ise kalbini Zoya’nın sevgisi yumuşatacaktır.

Dizinin ilk sezonu , daha sonra yerine Raqesh Bapat ve Surbhi Jyoti’nin geçtiği Karan Singh Grover’ın canlandırdığı Asad Ahmed Khan ve Zoya Farooqui’nin aşk hikayesine odaklandı . Gösteri aynı zamanda Ketki Kadam’ın oynadığı Humaira Siddiqui Sheikh, Rishabh Sinha / Vikrant Massey’in oynadığı Ayaan Ahmed Khan ve Mohit Sehgal’in oynadığı Haider Sheikh’in hayatlarına odaklandı .

Mayıs 2014’te, ikinci sezon Asad ve Zoya’nın ikiz kızları Sanam ve Seher’i (her ikisi de Jyoti tarafından canlandırıldı) tanıttı ve ebeveynlerinin ölümünden 20 yıl sonra hayatları etrafında döndü. Karanvir Bohra , Sanam’ın kocası Aahil Raza Ibrahim’i canlandırdı. Shehzad Shaikh, Seher’in sevgilisi Rehaan Imraan Qureshi olarak kadroya katıldı.

Dizinin üçüncü sezonu, Aahil ve Sanam’ın hafızasını kaybettikten sonra tamamlanmamış aşk hikayesini canlandırıyor, Pakistan’a naklediliyor ve bir sahtekar onun yerini alıyor.

Ağustos 2015’te başlayan ve doğaüstü unsurlar içeren dizinin dördüncü sezonu, Sanam’ın intiharından 25 yıl sonra kuruldu. Sanam’ın son duasının sonucu olan (yine Jyoti tarafından canlandırılan) Mahira’nın ve onun vampir olduğu ortaya çıkan ve “sahte” olan iki kocası Azaad Iqbal Khan’ın ( Rajbeer Singh ) aşk hikayesine odaklandı. Sanam’ın oğlu ve uzun süredir kayıp olan kardeşi Armaan Iqbal Khan, kalbini bir nakille alıyor. [9] Gösteri, Armaan ve Mahira’nın yeniden evlenmesinden sonra Ocak 2016’da sona erdi.

Yazımızın devamından dizinin tüm sezonlarının özetine ve dizide yer alan oyuncuların isimlerine ulaşabilirsiniz.

Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği Qubool Hai – Zor Sevda Hint dizisi tüm bölümleriyle YouTube’da. Diziyi kesintisiz ve ücretsiz bir şekilde YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Sizler için dizinin yayınlandığı kanalın linkini buraya bırakıyoruz. İyi seyirler dileriz.

Zor Sevda – Qubool Hai FULL TEK PARÇA TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

1. Sezon Özeti

ABD’de büyümüş, eğlenceyi seven bir kız olan Zoya Farooqui, gerçek babasını aramak için Bhopal’a girer ve üvey kız kardeşinin kızı Najma ve sessiz, geleneksel, ortodoks ve huysuz bir oğlu Asad Ahmed Khan’a sahip olan teyzesi Dilshad ile birlikte kalır. . Zoya ve Asad yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar ama çocukluk arkadaşı Tanveer Baig onlara engeller çıkarır. Asad’ın babası Rashid, oğulları Ayaan’ın Asad ile sevgi dolu bir ilişkisi olmasına rağmen, şimdi çok zengin ikinci karısı Shireen ile yaşıyor.

Shireen’in erkek kardeşi Gafoor Siddiqui, Zoya’nın ikinci karısı Razia’nın ilk karısını (Zoya’nın annesi) bir yangında öldürmesinden sonra öldüğünü varsayan, Zoya’nın biyolojik babası olduğu ortaya çıktı, ancak Zoya o zaman kaçmıştı. Rashid ve Dilşad birleşir. Razia ve Gafoor’un kızı Humaira, Ayaan’ı sever ama o Shireen ile ayrılırken paramparça olur. Haider, ailesinin ölümünün intikamını almak için girer ama Zoya’nın kayıp kardeşi olduğunu öğrendikten sonra Humaira’ya aşık olur ve onunla evlenir.

Zoya ve Asad evlenir ve sonunda ikiz kızları Sanam ve Seher’in ebeveyni olurlar. Haider hamile Humaira ile Dubai’ye taşınır. Tanveer, Asad ve Zoya’nın izini sürer ve vahşice bıçaklayıp öldürür, evlerini ateşe verir. Dilşad, Haya (Najma’nın kızı) ve Sanam ile birlikte kaçar, ancak yangında Seher’i kaybeder.

2. Sezon Özeti

Dilshad, Haya ve Sanam Pencap’ta yaşıyor . Sanam bir restoran işletiyor ve yolunu Tanveer’in üvey oğlu iş adamı Aahil Raza Ibrahim ile kesiyor. Daha sonra Bhopal’a gelir . Yakında, Aahil Sanam’a aşık olur ve mülkü almak isteyen Tanveer sayesinde onunla evlenir. Sanam ve Aahil yavaş yavaş aşık olurlar. İki kardeş Faiz ve Raahat, Raahat’a karşılık veren Haya’ya aşık olurlar. Faiz onlara saldırmaya çalışır ama onu öldürürler ve birleşirler. Aahil ve Sanam, Tanveer kendisinin Asad ve Zoya’nın kızı olduğunu öğrenince ayrılır. Sanam’ı kaçırır ve yerine canlı bir Seher’i koyar.

Kısa süre sonra Dilshad, Tanveer’i öğrenir ve Sanam ile Seher’in geçmişini onlara açıklar. Ebeveynlerinin ölümünün intikamını almaya yemin ederler. Tanveer, Aahil’i sanam olarak taklit ettiği bir kadınla evlenmesi için kandırır. Daha sonra babası Raza’nın hayatta olduğunu öğrenir. Aahil, Tanveer’i görevden alırken ona saldırır ama bunun yerine kendi oğlu Rehan’ı öldürür. Zoya’nın ruhu Tanveer’i öldürür. Sahtekar Sanam, birleşik Aahil ve Sanam’ı ayırmak için Seher’i bir geneleve satmaya çalışır. Sanam onu ​​kurtarmak için ulaşır ama Seher ölür. Sanam bundan habersiz onu arar ve Lahor’a ulaşır .

3. Sezon Özeti

Sanam hafızasını kaybetti ve hayatını kurtarmak için karısı Jannat olduğu yalanını söyleyen Pakistanlı Binbaşı Shaad Aftaab Khan ile yaşıyor. “Jannat”, Aahil ile olan hayatından alıntıları kafa karıştırıcı bir şekilde hatırlıyor.

Kısa süre sonra Tanveer’in kızı, Shaad’ın kuzeni Misbah kılığında onların hayatına girer ve terörist kılığında aileyi öldürür. Shaad ve Jannat, Misbah’ı kovalar ve Aahil’in onu bulduğu Hindistan’a ulaşır ve tedavisi için Bhopal’a gelmelerini önerir. Shaad, Jannat’ın Sanam olduğunu anlar ve onu Aahil’e bırakır. Ama Sanam’ın sahtekarı, hâlâ Aahil ile yaşıyor, onu ondan uzak tutmaya çalışıyor. Onları öldürmesi için bir adama para ödüyor ve Aahil’i başarıyla öldürüyor. Yıkılmış Sanam hafızasını geri kazanır ve kocası Aahil’in katillerinden intikam almaya yemin eder. Nayi Sanam dışındaki tüm katillerden intikamını alan Sanam, tüm güçlerini elinden alarak intihar eder.

4. Sezon Özeti

Sanam öldüğünde Mahira aynı anda doğar. Mahira, Sanam’ın son duasına cevaptır. Üvey kardeşleriyle kalmak için Bhopal’a gelir. Artık güçleri olmadan perişan olan Sahte Sanam (şimdi Khan Begum) ile karşılaşır. O da büyük oğlu Azaad ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak Azaad’ın bir vampir olduğu ortaya çıkar. Mahira başlangıçta Amaad (Khan Begum’un en küçük oğlu) ile nişanlıdır, çünkü Azaad onu kendisinden korumak için onu reddeder. Ancak Khan Begum daha sonra, yalnızca gerçek aşıkların yavrularının Khan Begum’un kötü güçlerini geri kazanmalarına yardımcı olabileceğine inanan Razia’nın ısrarı üzerine Azaad ile evlendirir. Ama çok geçmeden, Afren hayatlarına girer, Amaad’ı öldürür ve yeni evlilere eziyet edip onları ayıran bir kargaşaya neden olur. Afreen, Khan Begüm’ü öldürme girişiminde Azaad’ı öldürür ve kalbi ağabeyi Armaan’a nakledilir, KB’nin ilk doğan kim. Ayrıca ilk doğan ve Mahira’nın soyunun aslında onun kötü güçlerini geri getirebileceğini öğrenir.

Her ne kadar Armaan, Mahira’nın tokatlarının intikamını almak için aşkını taklit ettiği için başlangıçta anlaşmazlık içinde olsalar da, Mahira ona şantaj yaparken evlidirler. Mahira ve Armaan evlilikten sonra başlarını belaya sokmaya ve birbirlerini alt etmeye çalışırlar ama kısa süre sonra Mahira onu teröristlerden kurtarınca birbirlerine aşık olurlar. Amaad hayatlarını geri verir ve Armaan’ı Mahira’dan boşanması için manipüle eder. Khan Begum sonunda hatalarını anlar ve artık güçsüzdür. Armaan’ı canlandırmak için kendini feda eder. Sonunda, Mahira ve Armaan tekrar evlenir ve Qubool Hai ile biten kızlarına Zoya adını verir.

Zor Sevda – Qubool Hai Hint Dizisi Oyuncuları

Surbhi Jyoti olarak Zoya Farooqui Ahmed Khan – Gafoor’un kızı; Humaira’nın üvey kız kardeşi; Haider’in kuzeni; Esad’ın karısı; Sanam ve Seher’in annesi (2012–14) (Ölü)
Çocuk Zoya Farooqui olarak Harshaali Malhotra (2012)
Sanam Ahmed Khan Raza İbrahim – Zoya ve Asad’ın kızı; Seher’in ikiz kardeşi; Aahil’in karısı; Shaad’ın arkadaşı (2014-15) (Ölü)
Seher “Sunehri” Ahmed Khan – Zoya ve Asad’ın kızı; Sanam’ın ikiz kardeşi; Rehan’ın nişanlısı (2014) (Ölü)
Mahira Akhtar Raza Şeyh – Yeniden Doğmuş Sanam; Azaad ve Armaan’ın karısı; Jr. Zoya’nın annesi. (2015–16)
Karan Singh Grover / Raqesh Bapat Asad Ahmed Khan olarak – Dilshad ve Rashid’in oğlu; Najma’nın kardeşi; Ayaan, Nikhat ve Nuzhat’ın üvey kardeşi; Zoya’nın kocası; Sanam ve Seher’in babası (2012–14) (Ölü)
Ayaan Ahmed Khan rolünde Rishabh Sinha / Vikrant Massey – Rashid ve Shireen’in oğlu; Nikhat ve Nuzhat’ın erkek kardeşi; Esad ve Najma’nın üvey kardeşi; Humaira’nın eski nişanlısı (2012–13) [21] [22] [23] [24]
Gafoor ve Razia’nın kızı – Humaira Siddiqui Sheikh olarak Ketaki Kadam ; Zoya’nın üvey kız kardeşi; Ayaan’ın eski nişanlısı; Haider’in karısı (2012-14)
Mohit Sehgal – Haider Sheikh – Zoya’nın kuzeni; Humaira’nın kocası (2013–14)
Tanveer Baig aka Begüm Sahiba – Esad’ın çocukluk arkadaşı ve sevgilisi; Zoya ve Sanam’ın düşmanı; Rehan ve Shashi’nin annesi, Aahil’in üvey annesi (2013-15) (Ölü)
Suzi Khan Çocuk Tanveer Baig olarak (2012)
Shashi Kapoor aka Misbah Seyyed – Bir terörist; Tanveer’in kızı (2015)
Alka Kaushal Razia Ahmed Siddiqui olarak – Gafoor’un ikinci eşi; Humaira’nın annesi
Shalini Kapoor Sagar – Dilshad Ahmed Khan – Rashid’in ilk karısı; Esad ve Najma’nın annesi
Karanvir Bohra olarak
Aahil Raza İbrahim – Nawab’ın oğlu; Tanveer’in üvey oğlu; Shazia ve Nazia’nın erkek kardeşi; Sanam’ın kocası (Ölü) (2014-15)
Sahil Kureyşi – Nawab Of Bhopal (2015)
Tanveer’in oğlu – Rehan Qureshi rolünde Shehzad Shaikh; Seher’in nişanlısı (Ölü) (2014–15)
Surbhi Chandna – Haya Qureshi Ansari – Najma ve Imran’ın kızı; Raahat’ın karısı (2014-2015)
Deepak Wadhwa Raahat Ansari olarak – Haya’nın kocası (2014-2015)
Additi Gupta – Sanam’ın sahtekarı Khan Begum; Naseer, Aahil ve Ahsaan’ın karısı; Azaad, Kainaat, Armaan ve Amaad’ın annesi; Aahil’in katili (2014–16)
Varun Toorkey Shaad Aftaab Khan olarak – Sanam’ın Pakistan’daki arkadaşı ve kurtarıcısı (2015)
Avinash Sachdev Armaan Raza Sheikh olarak – Khan Begum’un gayri meşru oğlu; Azaad, Kainaat ve Amaad’ın üvey kardeşi; Mahira’nın ikinci kocası; Jr. Zoya’nın babası (2015-2016)
Rajbeer Singh , Azaad Iqbal Khan rolünde – Khan Begum ve Naseer’in oğlu; Kainaat ve Amaad’ın kardeşi; Armaan’ın üvey kardeşi; Mahira’nın ilk kocası (Ölü)
Ankit Raaj , Amaad Iqbal Khan / Munna Rangila rolünde – Khan Begum ve Naseer Khan’ın oğlu; Azaad ve Kainaat’ın kardeşi; Armaan’ın üvey kardeşi; Mahira’nın takıntılı sevgilisi (2015-2016)
Aafreen olarak Puja Banerjee – Bir cadı; Azaad’ın eski eşi (2015)
Nitin Sahrawat – Star Anand Kumar / Naseer Khan – Khan Begum’un kocası; Azaad, Kainaat ve Amaad’ın babası (2015)