Dizi Haberleri

Aşk Sarmalı – Bahu Begum Hint Dizisi Konusu Oyuncuları – Kaç Bölüm?

Aşk Sarmalı – Bahu Begum Hint dizisi konusu ve oyuncuları. Dizi kaç bölüm? Hangi kanalda? Final bölümünde ne oluyor? Türkçe dublaj nereden izlenir? Tüm bu soruların cevapları yazımızda…

Aşk Sarmalı – Bahu Begum Hint Dizisi Kaç Bölüm?

Aşk Sarmalı – Bahu Begum 15 Temmuz 2019’dan 21 Ocak 2020’ye kadar Colors TV’de yayınlanan Hint romantik drama televizyon dizisidir.
LSD Films bünyesinde Prateek Sharma tarafından üretilen filmin başrollerinde Arjit Taneja , Samiksha Jaiswal ve Diana Khan yer almıştır.
Dizi Azaan Akhtar Mirza, Noor Qureshi ve Shayra Sayyad’ın yanlış anlamalar ve kader nedeniyle bir evlilikle bağlı olan hayatlarını konu ediniyor.
24 dakikalık bölümler halinde yayınlanmış olan dizi toplamda 134 bölümden oluşuyor.

Genç ve dinamik Bopal Nevvabı Azaan, Londra’da geçirdiği beş yılın ardından hayatının aşkı Shayra ile evine dönme kararı alır. Annesi Begum Raziya ise oğluna çocukluk arkadaşı Noor ile evleneceğinin haberini vermek için oğlunun dönüşünü sabırsızlıkla beklemektedir. Bopal’in kraliyet dünyasında geçen Aşk Sarmalı; Azaan, Shayra ve Noor’un aşk, intikam ve pişmanlıklarla dolu hikayesini anlatıyor.

Yazımızın devamında dizinin konusundan ayrıntılı bir şekilde bahsettik. Oyuncu kadrosu içerisinde yer alan oyuncuların isimleri ve canlandırdıkları karakterleri yazımıza ekledik. Diziyi Türkçe dublaj tek parça olarak izleyebileceğiniz yer ise YouTube. Sizler için tüm bölümlerin yayınlandığı kanalın adresini buraya bırakıyoruz. İyi seyirler…

Aşk Sarmalı – Bahu Begum FULL TEK PARÇA TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

Aşk Sarmalı – Bahu Begum Konusu

Bahu Begum olarak bilinen Razia Mirza, yönetici bir Bhopal ailesinin reisi . 5 yıl önce oğlu Azaan, okumak için Londra’ya taşındı . Razia dönerken, annesi Yasmin’in de arkadaşı olduğu çocukluk arkadaşı Noor ile evliliğini planlar. Azaan, kendisini kabul eden Razia’ya kendi aşkı Shayra’yı tanıtır. Nur şimdi meslektaşı Faiz ile nişanlıdır. Onunla evleneceği gün, Azaan Shayra ile evlenir. Yasmin ve Faiz, Azaan’ın kötü teyzesi Suraiya tarafından kilitlenen ve onları öldüren mutfakta kapana kısılır.

Noor, mutfaktan çıkan son kişi olduğu için Shayra’yı suçluyor. Shayra’dan, sonunda Noor ile evlenen ancak Shayra’dan ayrılmayı reddeden Azaan ile evlenmesini ister. Daha sonra hatasını anlar ve Ezan’dan boşanır. Ayrıca Suraiya maruz kalır ve evden kovulur. Azaan’ın üvey kardeşi Adil, hamile bir Shayra’yı kaçırır. Nur onu kurtarmaya gider; Adil, arabasıyla ona çarpar. Shayra bir vadiden düşer, düşük yapar ve öldüğü sanılır.

Begüm Mahal’de bir müzayede yapılıyor. Noor, şimdi zengin onu satın alıyor. Ezan bütün malını kaybeder, Shayra’yı inkar eder ve sefil bir hayat sürer. Adil, kraliyet ailesinin mülkleri için kredi alır. Noor, Azaan’ı önceki hayatına döndürmeye çalışır ve Razia komadan uyandığında başarılı olur. Yeni bir hayata başlayan Azaan, ona evlenme teklif eder, o da kabul eder ve kucaklaşırlar. Shayra’nın hayatta olduğu ortaya çıkıyor ve sonsözde geri dönüyor. Mirzalar şokta. Şov bir uçurumda sona eriyor.

Aşk Sarmalı – Bahu Begum Oyuncuları

Azaan Akhtar Mirza rolünde Arjit Taneja : Ayub ve Razia’nın oğlu; Saba’nın kardeşi; Adil’in üvey kardeşi; Gazala’nın torunu; Sırasıyla Shayra’nın aşk ilgisi döndü ve Noor’un çocukluktaki en iyi arkadaşı kocası oldu (2019–2020)
Samiksha Jaiswal – Noor Hasan Qureshi / Begum Noor Mirza: Yasmin’in kızı; Azaan’ın çocukluk arkadaşı ikinci karısı oldu; Ayub ve Razia’nın ikinci gelini; Faiz’in eski nişanlısı; Saba’nın ikinci baldızı (2019-2020)
Diana Khan Shayra Sayyad / Begum Shayra Mirza olarak: Azaan’ın aşk ilgisi ilk karısı oldu; Ayub ve Razia’nın ilk gelinleri; Saba’nın ilk baldızı (2019-2020)
Simone Singh Bahu Begum Razia Mirza olarak: Bhopal’ın anaerkil kraliçesi; Ayub’un ilk karısı; Azaan ve Saba’nın annesi; Shayra ve Noor’un kayınvalidesi; Yasmin’in en yakın arkadaşı; Adil’in üvey annesi; Gazala’nın büyük ilk gelini (2019-2020)
Amrapali Gupta Begüm Suraiya Mirza olarak: Asgar’ın karısı; Azaan’ın teyzesi; Halid’in annesi; Rubina’nın kayınvalidesi; Gazala’nın küçük gelini (2019)
Mohammad Nazım Asgar Akhtar Mirza olarak: Suraiya’nın kocası; Eyüp’ün kardeşi; Azaan’ın amcası; Halid’in babası; Rubina’nın kayınpederi; Gazala’nın küçük oğlu (2019)
Rehaan Roy , Khalid Akhtar Mirza olarak: Asgar ve Suraiya’nın oğlu; Azaan’ın kuzeni; Rubina’nın kocası; Noor’un eski takıntılı sevgilisi; Gazala’nın torunu (2019-2020)
Sabina Jat, Begüm Rubina Mirza rolünde: Khalid’in karısı; Asgar ve Suraiya’nın gelini (2019-2020)
Alka Kaushal , Begum Ghazala Mirza rolünde: Ayub ve Asgar’ın annesi; Razia ve Suraiya’nın kayınvalidesi; Azaan, Khalid, Saba ve Adil’in büyükannesi (2019)
Yasmin Qureshi rolünde Supriya Shukla : Razia’nın en iyi arkadaşı; Nur’un annesi (2019)
Puneet Sharma as Faiz Hussain: Noor’un eski nişanlısı (2019)
Mehul Joseph, Dilruba olarak: Mirza ailesinin ev yardımcısı (2019-2020)
Roslyn D’ Souza Mashuka olarak: Mirza ailesinin ev yardımcısı (2019-2020)
Maera Mishra Saba Mirza olarak: Ayub ve Razia’nın kızı; Azaan’ın kız kardeşi; Adil’in üvey kardeşi; Shayra-Noor’un baldızı; Gazala’nın torunu (2019-2020)
Karan Khanna Adil Akhtar Mirza olarak: Ayub’un ikinci eşinden oğlu; Razia’nın üvey oğlu, Azaan-Saba’nın üvey kardeşi; Gazala’nın torunu; Shayra’nın takıntılı sevgilisi (2019-2020)
Shweta Gautam Safeena olarak (2019)
Simar Khera ana muhabir olarak (2019)