Haberler

Emanet 151. Bölüm Tanıtım Fragmanı! Yeni Bölümde Neler Olacak? Son Bölüm Analiz

Emanet dizisi 151. Bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı! Emanet dizisinde yeni bölümde neler olacak? Aşk itirafı kimden gelecek? Zuhal ve İkbal’in yeni planları ne? İşte dizinin son bölüm dizi analiz yazısı.

Emanet 151. Bölüm Fragmanı

Emanet 151. Bölüm Tanıtım | SONU GELMEZ DERT BATAKLIĞINDA https://youtu.be/47BMUllqqh8
Emanet 151. Bölüm Fragman Analiz https://youtu.be/wE_HuaF-q-w

Kanal 7 Emanet Dizisi ile güzel bir ivme yakaladı ve dizi artan bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Ramo, Baraj, Çukur gibi bir çok dizinin final haberi geldi. Seni Çok Bekledim dizisi de bitecek. Emanet dizisi tüm bu karmaşanın arasında reytinglerde yükselmeye devam ediyor. Emanet dizisinde heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktık, Seher aşk itirafında bulunacak mı soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Seher şu anlık Yamana karşı aşkını itiraf edemeyecektir, çiftin önündeki engellerden olan Zuhal ve İkbal yeni planlar ile çiftçimizin karşısına çıkacak. Zuhal Yamanı kazanmaya çalışıyor fakat Yaman’ın gönlü Seher’de.

Yaman duygularına artık sahip çıkamıyor, Seher’den bir adım bekleyen Yaman Seher’den aşk itirafı beklemekte. Ama maalesef ki Nazmiye Hanım senaryo gereği bunu yapmayacaktır.

Yaman Seher’den sürekli şüphelense de Seher masum bir kız olduğunu tüm izleyiciler biliyor. Zuhal ve İkbal’in oyununa gelme Yaman diyorsanız yorumlarda kendinizi belli edin. Yaman tüm gerçekleri öğrenmek istiyor ama tek bir gerçek var ki çift birbirine aşık. Bunu dizinin sahnelerinden görüyoruz. Kadınlar yılandır diyen Yaman şimdilerde pamuk gibi oldu. Aşk insanı değiştirir cümlesi tamda bunu anlatıyor.

Emanet Yaman ve Seher Eğlenceli Kamera Arkası

Emanet dizisinin kamera arkasından da eğlenceli görüntüler geldi. Emanet 151. ve 152. bölüm eğlenceli kamera arkası görüntüleri.

Emanet Dizisi Kamera Arkası https://youtu.be/YClTa4OLlvA

Kaçıranlar için Emanet Dizisi 150. Bölüm Tek Parça YouTube İzle!

Emanet 150. Bölüm Full İzle https://youtu.be/EBVXBZx3nBc