Haberler

Baş Tacım Hint Dizisi 9 Bölüm İzle! Son Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Baş Tacım’da bu akşam Manuhar Manav’ın dürüstlüğüne güvenir ve düğüne onay verir. Düğün sırasında gerçekleri Manav’ın patronundan öğrenen Solu ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 1 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölümü 9. bölümüyle izle7.com’da.

9. Bölüm Özeti


Manuhar Manav’ın söylediklerinden sonra büyük bir şok yaşar ve kızını yalancı biriyle evlendirmeyeceğini söyleyip nişanı atar. Manav Archana’dan ayrıldığı için üzülse de vicdanını rahatlattığı için huzurludur. Manuhar’ın öfkesi geçtikten sonra Manav’ın dürüstlüğünü takdir eder ve yeniden onu kızıyla evlendirmek ister. Düğün günü geldiğinde Archana ailesinden ayrılacağı için çok duygulanır. Solu düğünde Manav’ın aslında makine mühendisi olmadığını ve bir tamirci olarak çalıştığını öğrenir. Solu kızının Manav’la evlenmesine engel olacak mı?
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.
Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

BAŞ TACIM OYUNCULARI

Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj

Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

BAŞ TACIM SON BÖLÜM İZLE – 9. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN