Yalancılar Ve Mumları Konusu Ve Oyuncuları! Tüm Oyuncu Kadrosu

Yalancılar Ve Mumları oyuncuları kimler? Tüm oyuncu kadrosu içerisinde hangi oyuncular bulunuyor? Dizide yer alan karakterler ve isimleri neler? Yalancılar Ve Mumları dizisi hangi diziden uyarlandı? Uyarlama mı? Orijinal adı nedir? Hangi gün, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Yalancılar Ve Mumları Konusu

Yalancılar Ve Mumları Dizisi Uyarlama Mı?

Sizler için yukarıdaki soruların cevaplarını içeren bir dizi analiz yazısı hazırladık. Böylece aradığınız tüm bilgilere ayrıntılı ve kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dizinin resmi İnstagram adresini ve kaçıranlar için 1. bölüm linkini de yazımıza ekledik. Ayrıca 2. Bölüm yeni fragmanı da yayınlandı. Bu videonun linkine de yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Nermin Yıldırım’ın uyarladığı yeni dizi “Yalancılar ve Mumları” ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yurt dışında büyük beğeni toplayan BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin uyarlaması olan “Yalancılar ve Mumları”, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Dizinin genel hikayesi ise şu şekilde;

Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

Yalancılar Ve Mumları Hangi Gün Ve Hangi Kanalda?

“Yalancılar ve Mumları” pazar akşamları saat 20.00’de FOX’ta yayınlanmaktadır.

Yalancılar Ve Mumları Oyuncuları Ve Canlandırdıkları Karakterler

CEREN MORAY – Elif

Ceren Moray

30’larının başında bir kadın. Anne ve babasını çok küçük yaşta bir trafik kazasında, kocası Engin’i iki yıl önce bir gemi kazasında kaybetmiş. Kızı Sumru ile yalnız yaşayan genç bir kadın. Minik bir kafe işletmektedir. Kazadan sonra cesedi bulunamadığı için kocasıyla vedasını yaşayamamış, onu bir mezara olsun koyamadığı için yasını tutamamıştır. Kocasının hayat sigortasından gelen 2 milyon lira ile birlikte kaybıyla ilgili travması tetiklenmiş ve rüyalarında sık sık kocasını görmeye başlamıştır. Arada gelen sessiz telefonlar da aklını iyice karıştırmıştır. Onu ayakta tutan şey canından çok sevdiği kızı ve onu bir aile gibi kollayan 3 kız arkadaşıdır.

Ceren Moray Kimdir?

1985 İstanbul doğumlu Ceren Moray, 1998 yılında Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde Tiyatro Bölümü’nde workshop’larla oyunculuk eğitimine başladı. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde de lisans eğitimini tamamladı. Yine aynı üniversitede Oyunculuk Ana Sanat Dalı yüksek lisansına başladı. Bu sırada İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli oyuncu olarak sahne aldı.

Ceren Moray’ın Oynadığı Diziler

Serseri Aşıklar

Dayı

Nefes Nefese

Kavak Yelleri

İşler Güçler

O Hayat Benim

Avlu

Öğretmen(Zeynep) – 2020

Ceren Moray’ın Oynadığı Filmler

Bir Küçük Eylül Meselesi

Yok Artık

El Değmemiş

ELÇİN SANGU – Ceyda

Elçin Sangu

30’larının başında çekici bir kadın. Ağırlıklı olarak düğün organizasyonları yapan büyük bir şirkette çalışıyor. Uzun ilişkiler kuramayan, bekar bir kadın. Hayatta ve ilişkilerde bağımsız olmayı seviyor. Bir erkeğin onu seçmesini, aramasını bekleyecek bir tip değil. Babasına çok düşkün ve babası kendisini çoğu zaman hatırlamadığı ve anlattıklarını pek de anlar görünmediği halde arada dertleşmeye ona gidiyor. Baskın ve özgür bir karakteri var. Seksi, alımlı ve keskin bir zekaya sahip. Hayatı çok da ciddiye almayan, insanlara takılmayı seven, nüktedan bir kadın.

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu 13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir’de doğdu. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun oldu.

Sahne Tozu Tiyatrosu’nda ki oyunculuk eğitiminin ardından, 2011 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile giriş yaptığı oyunculuk kariyeri boyunca, “Aşk Kaç Beden Giyer”, “Bir Aşk Hikayesi”, “Kurt Seyit ve Şura”, “Sevdam Alabora”, “Kiralık Aşk”, “Çarpışma”, “İyi Günde Kötü Günde” dizilerinde, “Mutluluk Zamanı” sinema filminde ve Blu Tv’de yayınlanan “Yaşamayanlar” internet dizisinde yer aldı.

Elçin Sangu 2015 – 2016 yıllarında Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne karakteriyle; “Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Medya Oscarları Ödülleri”, “Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri”, “MGD 22. Altın Objektif Ödülleri” ile birlikte pek çok Üniversiteden, eğitim ve kamu kurumlarından “En iyi Kadın Oyuncu” ödülü ve “43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri”nden “En İyi Kadın Komedi Oyuncusu” ödülü almıştır.

Elçin Sangu son olarak 2020 yılında “9 Kere Leyla” sinema filminde “Nergis” karakterini canlandırmıştır.

FEYYAZ DUMAN – Yakup

Feyyaz Duman

Yakup zeki, kibar, yerine göre bıçkın olabilen ve duruma göre de esprili biri. İşi gereği zaman zaman kendisininkini değil, uygun gördüğü karakterin davranış biçimini sergiliyor. Çok konuşur gibi göründüğünde bile aslında planladığından fazlasını anlatmıyor. Yakup’ un ilk okula giden kızı Pelin, aynı zamanda Elif’in kızı Sumru’nun da sınıf arkadaşı. Yakup ve Elif’in yolları bu şekilde kesişecek olsa da kaderin onlarla ilgili başka planları olacak.

Burcu Gölgedar – Şebnem

Burcu Gölgedar

30’larının başında, Beyaz yakalı. Klasik bir ailede, annesiyle çekişerek, babasından azıcık çekinerek, ablası ve küçük erkek kardeşiyle birlikte büyümüş Kocası ısrarlı bir şekilde baskı yaptığı için hamile kalmaya çalışıyor. Aslında kocasını seviyor, evliliğinden memnun olduğunu düşünüyor, hayatta sahip olduklarından çok daha fazlasını beklemiyor. Fakat cinsel hayatlarının sadece çocuk yapmaya odaklanmasından ve kocasının takıntılı tavrından bunalmış durumda… Bu rahatsızlık da zamanla evliliğini, hayatını ve duygularını sorgulamasına sebep oluyor…

Burcu Gölgedar Kimdir?

19 Aralık 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üversitesi Basın Yayın Bölümü’nde 2014’te mezun olduktan sonra oyunculuk okumaya karar verdi ve 2. Üniversite olarak Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı. 2018 yılında mezun olduktan sonra DasDas prodüksiyonu olan Ivanov oyunun yardımcı yönetmenliğini üstlendi. Rol aldığı Selman Nacar’ın ilk uzun metraj filmi olan İki Şafak Arasında ise 2021 San Sebastian Film Festivali’nde yarışacak.

MELİKE GÜNER – Şerife Çavdarlı

Melike Güner

Şerife 30’larının ortalarında bir kadın. Muğla’nın bir köyünde doğmuş. Derken kendisi de aslen Muğlalı olan Engin’le tanışmış. Şerife en temelde kötü bir kadın değildir. Cahil ve çaresizdir sadece. Baba evine dönemediği için hayatta başka tutunacak bir şeyi yoktur. Bu yüzden Engin ne isterse kabul eder. Tek amacı bir an önce Muğla’ya dönmek ve üç kişilik sakin bir hayat sürmektir. Bir kadın olarak Elif’i kıskanır ve ondan hoşlanmaz. Bu duygu yapacağı kötülüğü de kolaylaştırır. Ama olayların sonucu sandığı gibi olmayacaktır.

Melike Güner Kimdir?

Yalancılar Ve Mumları oyuncuları arasında bulunan Melike Güner 2 Haziran 1979, İstanbul doğumludur. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Güner’in ilk baş rolünü oynadığı uzun metrajlı filmi ise 2011 yılı Dram/Romantik türündeki İncir Reçeli’dir.

Sanat hayatına 12 dizi, 6 tiyatro ve 2 film sığdıran başarılı oyuncu 2016 yılında “Medet” isimli tiyatro oyunu ile 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu ödülleri Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülünü aldı.

Melike Güner’in Oynadığı Filmler
İncir Reçeli

Melike Güner’in Oynadığı Diziler
Yalancılar ve Mumları / Şerife

Dadı

Mahallenin Muhtarları

Ekmek Teknesi

İffet

Böyle Bitmesin

Doktorlar / Zenan

Melike Güner’in Aldığı Ödüller

  1. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu ödülleri Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülü (Medet)

Şafak Pekdemir – Psikoterapist Meliha

Şafak Pekdemir

ŞAFAK PEKDEMİR KİMDİR?

Yalancılar Ve Mumları oyuncuları arasında bulunan Şafak Pekdemir, 19 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2009 tarihinde Tersine Dünya isimli tiyatrosu ile Bakırköy Belediye Tiyatrolarında izlenmiştir. 2010 tarihinde Savaş ve Barış isimli tiyatroda rol aldıktan sonra 2011’de Şüphe adındaki dizide Aslı Demircan karakterini canlandırmıştır. 2012 senesinde Leyla ile Mecnun dizisinde rol almış ve Nisan larakterini oynamıştır. Bu dizinin ardından ise 2014 senesinde İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai ile başrol oyuncusu olmuştur.

Şafak Pekdemir’in Oynadığı Diziler

Yasak Elma / Zehra / 2018

Asla Vazgeçmem / İclal / 2015-2016

Leyla ile Mecnun / Nisan / 2012

Şüphe / Aslı / 2011

Türk Malı / Zehra / 2010

Şafak Pekdemir’in Oynadığı Filmler

Deli Aşk / Zeynep / 2017

İncir Reçeli 2 / Gizem / 2014

İsmail Demirci – Engin

İsmail Demirci

İsmail Demirci Kimdir?

13 Kasım 1984 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açan, Yalancılar Ve Mumları oyuncuları arasında bulunan İsmail Demirci 2009 yılında lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde almıştır. Sinema ve dizi filmlerinde rol alarak oyunculuk hayatına başlayan İsmail Demirci yakışıklılığı ve oyunculuk yetenekleri ile kendinden birçok kez söz ettirmiştir. Birçok dizi sever ünlü oyuncu İsmail Demirci’yi Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Erkan karakteri ile tanırken birçok dizisi var ise Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde Kuzey karakteri ile ünlü oyuncu İsmail Demirci’yi tanımaktadır. Birçok dizi severin yakından tanıdığı İsmail Demirci bu sezon FOX TV ekranlarının yeni sezonun yeni dizisi olarak başlayacak olan Yalancılar ve Mumları dizisinde Engin karakterine hayat vererek sevenleriyle buluşacaktır. Oynadığı birçok dizi ve filmde başarılı işlere imza atan ünlü oyuncu Yalancılar ve Mumları dizisinde de başarılı oyunculuk hünerlerini sergilemesi beklenmektedir.

İsmail Demirci’nin Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Kuzey Mollaoğlu)
Çarpışma (Galip) 2018
Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Şehzade Orhan) (2018)
Babamın Günahları (2018) (Reha)
Babaların Babası (2016) (Berk Çetin)
Muhteşem Yüzyıl Kösem (Kemankeş Kara Mustafa Paşa) 2016-2017
Fabrika Kızı (dizi)(Ferhat) 2015
Serçe Sarayı 2015 (Ramazan)
Tut Sözünü 2014
Reaksiyon(Tekin)2014
Kurtlar Vadisi Pusu(Erkan) 2012-2013
Ben Onu Çok Sevdim (Avukat Talat) 2013-2014
Mor Menekşeler (Harun) 2012
Anneler ile Kızları (Sedat) 2011
Sessiz Gece
Türkan(Asistan Doktor Mehmet)
İki Aile

İlker Kızmaz – HASAN

İlker Kızmaz

İLKER KIZMAZ KİMDİR?

Yalancılar Ve Mumları oyuncuları arasında bulunan İlker Kızmaz, 9 Eylül 1975 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 2004 yılında İstanbul’a giderek Ekol Drama Sanat Evi, ardından da daha Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

2002 yılındae yayınlanan Aslı ile Kerem isimli dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, ardından Yeter Anne ve Candan Öte dizilerinde rol alan İlker Kızmaz; Nefes:Vatan Sağolsun, Yedi Güzel Adam, Benim Adım Gültepe, Tatlı İntikam, Kaçma Birader, Çanakkale 1915, Şubat, Benim Adım Gültepe, Yedi Güzel Adam, Sevda Kuşun Kanadında, Payitaht Abdülhamid gibi projelerde yer almıştır.

Nefes: Vatan Sağolsun filminin çekimleri sırasında tanıştığı Aslı Türkel ile 16 Haziran 2014 tarihinde evlenmiştir. Kızmaz çiftinin 1 Ekim 2016 tarihinde Naz adını verdikleri kızı dünyaya gelmiştir.

Yakın zamanda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ya Ölüm Ya İstiklal dizisinde Mustafa Kemal Atatürk karakterine hayat verdi. İlker Kızmaz, 1.80 metre boyunda, 76 kilo ve Başak burcudur.

İlker Kızmaz’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Ya İstiklal Ya Ölüm (Mustafa Kemal Atatürk) (TV Dizisi)
2017 – Payitaht Abdülhamid (Şehzade Mehmet Selim) (TV Dizisi)
2016 – Tatlı İntikam (Barış) (TV Dizisi)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında (Tarık) (TV Dizisi)
2014 – Yedi Güzel Adam (Kenan Hoca) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Halil) (TV Dizisi)
2012 – Şubat (TV Dizisi)
2012 – Çanakkale 1915 (Yarbay Mustafa Kemal) (Sinema Filmi)
2012 – Yol Ayrımı (TV Dizisi)
2012 – Mahmut İle Meryem (Sinema Filmi)
2012 – Kurt Kanunu (Cevdet Enis) (TV Dizisi)
2012 – Cennetten Kovulmak (Sinema Filmi)
2012 – Açlığa Doymak (Tahsin) (Sinema Filmi)
2011 – Sırat (Yusuf Sancaktar) (TV Dizisi)
2010 – Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan (Bülent) (TV Dizisi)
2010 – Bilinmeyen Yaşın Yorgunu (Cengiz ) (Sinema Filmi)
2009 – Nefes: Vatan Sağolsun (İlker Çavuş) (Sinema Filmi)
2008 – 2009 – Aşk-ı Memnu (Nihat Önal) (TV Dizisi)
2007 – Duvar (İsa) (TV Dizisi)
2004 – Cennet Mahallesi (TV Dizisi)
2002 – Yeter Anne (TV Dizisi)
2002 – Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (TV Dizisi)
2002 – Aslı ile Kerem (TV Dizisi)

Yalancılar Ve Mumları 1. Bölüm İzle

İzleme Linki https://youtu.be/0qIv9Zg7UOo

Yalancılar Ve Mumları 2. Bölüm Yeni Fragman İzleme Linki https://youtu.be/7uOkzEVReeI

Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına Şerife ile Yakup girer. Peki onların Engin’le olan gizemli bağları nedir?
Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda’ya şimdi kim destek olacaktır?
Mükemmeliyetçi Meliha’nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin’in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha’nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?
Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?
Birbirlerinin her zaman yanında olan bu dört kız arkadaşı ise birbirleri için en düşünülemeyecek şeyi yapmaya ne sürükleyecektir?

Yalancılar Ve Mumları Resmi İnstagram Adresi https://www.instagram.com/yvmdizi/

Yalancılar Ve Mumları Resmi YouTube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UC8K2k1XUI33MitmcSj0e33g

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.