Dizi Haberleri

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları! Son Bölüm İzle – Yeni Fragman

‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisi FOX ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Peki son bölümü kaçıranlar diziyi nasıl izleyebilir. Sizler için tek parça izleyebileceğiniz linki yazımıza ekledik. Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça ilgi görmekte. Bu nedenle dizinin oyuncuları hakkında izleyiciler bilgi sahibi olabilmek için arama motorlarında aramalar gerçekleştiriyor. Oyuncuların isimleri ve canlandırdıkları karakterleri de yazımızda sizlere sunduk. İşte ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ oyuncuları

İzleme Linki: Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm İzle

Fragman İzleme Linki: Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Fragmanı İzle

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları

GÖKÇE BAHADIR – Azra Günay

Gökçe Bahadır

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında en dikkat Çeken isim Gökçe Bahadır. Azra Günay, İstanbul’un önde gelen üst düzey aile hukuk bürolarından birinin büyük ortaklarındandır ve sansasyonel davalarda çok talep görmektedir. Babası Faruk 25 sene önce bakıcılarıyla birlikte kaçıp ailesini terk etmiş, bir süre sonra da ölüm haberi gelmiştir. Bu olayın Azra üzerindeki etkisi çok sarsıcı olmuştur. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır
Bugün kendi ailesini kurmuş, Sergen’le 15 yıla yakın süren bir evliliği olan Azra, her şeye sahip görünmektedir. Ancak geçmişinden gelen hayaletler sebebiyle geçmişiyle tekrar yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Gökçe Bahadır Kimdir?

9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da doğan Gökçe Bahadır’ın ilk dizi projesi 2004 yılında rol aldığı Hayat Bilgisi dizisidir, diğer dizi projeleri; Yaprak Dökümü, Sensiz Olmaz, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül, Adı Efsane ve Ufak Tefek Cinayetler’dir. Dedemin İnsanları, Bana Masal Anlatma, Aşk Uykusu gibi sinema filmi projelerinde yer alan oyuncunun son projeleri İzmir’in Kızları isimli müzikli oyun ve Netflix’de yayınlanacak Kulüp projesidir. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde, Azra karakterine hayat vermektedir.

Gökçe Bahadır’ın Oynadığı Diziler

Evlilik Hakkında Her Şey / Azra / 2021
Ufak Tefek Cinayetler / Oya / 2017-2018
Adı Efsane / Bahar / 2017
Hatırla Gönül / Gönül / 2015
Aramızda Kalsın / Yadigar Yıldız / 2013
Kayıp Şehir / Aysel / 2012
Sensiz Olmaz / Begüm / 2011
Yaprak Dökümü / Leyla / 2006-2010
Hayat Bilgisi / Yeliz / 2004

Gökçe Bahadır’ın Oynadığı Filmler

Aşk Uykusu / Yonca / 2017
Bana Masal Anlatma / Neriman / 2014
Dedemin İnsanları / 2011
Hırçın Kız Kadife / Kadife / 2009
Yol Palas Cinayeti / 2004

SARP AKKAYA – Sergen Günay

Sarp Akkaya

Sarp Akkaya Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında bulunan bir diğer isim olan Sarp Akkaya 1980 İstanbul doğumludur.

Sarp Akkaya’nın Oynadığı Diziler

Çukur / 2021 Ferhat ile Şirin / 2019
Kurşun / 2019
Söz / 2018
Paramparça / 2016
Evli ve Öfkeli / 2015
Racon / 2015
Muhteşem Yüzyıl / 2013
Suskunlar / 2012
Mavi Kelebekler / 2011
Ezel / 2009-2010

Sarp Akkaya’nın Oynadığı Filmler

Beni Çok Sev / 2021
7 . Koğuştaki Mucize / 2019
Kaybedenler Kulübü Yolda / 2017
Kötü Çocuk / 2017
Eksik / 2015
El Yazısı / 2012
Labirent / 2011

YİĞİT KİRAZCI – Yıldırım Şahin

Yiğit Kirazcı

Yıldırım Şahin başarılı bir boşanma avukatı. Zeki, karizmatik ve rekabeti seven, hırslı, gençliğinde ise oldukça çapkın bir delikanlıdır. Azra ve Sergen’le hukuk fakültesinden arkadaştırlar. Azra o zamanlarda bile içten içe Yıldırım’dan hoşlansa da babası gibi çekici ve güvenilmez bir adam olduğu için ilişkilerini dostluktan öteye götürmez. Ta ki evlilik günün arifesine kadar. O gün ilk kez birbirlerine aşklarını itiraf etmiş olsalar da Azra daha güvenilir bi adam olarak gördüğü Sergen ile evlenir. Yıldırım da İstanbul’u terk eder.
Yurt dışında iyi bir kariyer sahibi olan Yıldırım yıllar sonra şaşırtıcı bir şekilde İstanbul’a dönmeye karar vermiştir. İstanbul’a gelişinin ardında yatan sır yavaş yavaş açığa çıkarken Erman Arsen Hukuk bürosunda Azra ile tekrar bir araya gelmeleri onun tüm hayatını tekrar planlamasına sebep olur.

Yiğit Kirazcı Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında bulunan bir diğer isim Yiğit Kirazcı,1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Burhaniyeli olan Kirazcı, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü mezunudur.

Üniversite yıllarında modellik yaptı, reklamlarda oynadı. Oyunculuk eğitimi aldı. Güllerin Savaşı, Seviyor Sevmiyor dizileri ile izleyicinin gönlünü fethetti. Başarılı genç oyuncu başrollerinde yer aldığı “Baba Nerdesin Kayboldum” filmiyle büyük bir uluslararası başarıya imza attı. Uluslararası Milano Film Festivali’nde “Yabancı Film” kategorisinde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Ardından çeşitli sinema filmleri ve dizilerde rol alarak adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu başarılı işlere imza atarak kariyerine devam etmektedir.

Yiğit Kirazcı’nın Oynadığı Diziler

Yüzleşme / Levent / 2019
8 . Gün / Ahmet / 2018
Seni Kimler aldı / Barış / 2017
Seviyor Sevmiyor / Tuna / 2016
Güllerin Savaşı / Mert/ 2014-2015
Vicdan / 2013
Sudan Bıkmış Balıklar / 2012
Mavi Kelebekler / Kosta / 2011
Son Tercih / Teoman / 2007

Yiğit Kirazcı’nın Oynadığı Filmler

İyi Oyun / Özer / 2018
Baba Nerdesin Kayboldum / Ali / 2018
Tabula Rosa / Sinan / 2015
Cin Geçidi (Kısa Film) / 2008

GÖKÇE EYÜBOĞLU – Sanem Cevher

Gökçe Eyüpoğlu

Sanem de aile şirketlerinin avukatlarından biridir, ancak ablasına olan tüm benzerliği bu kadardır. O Azra’nın olmadığı her şeydir – pervasız, hedonistik ve 20’lerinde olduğu gibi şimdi 30’larındayken de nerede akşam orada sabah yaşayan biridir. Son derece özgür ruhlu, zeki ve eşine az rastlanır bir kadındır. Her şeye sahip gibi görünse de eğlence bittikten sonra, o da yapayalnızdır.

Gökçe Eyüboğlu Kimdir?

Gökçe Eyüboğlu, 1 Ağustos 1983, İstanbul doğumludur. Aslında Kamu Yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu 2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim almaya başlamış ve Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır.

Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer aldı. Gökçe Eyüboğlu bazı projeler için seslendirme de yapmıştır. Arkadaşıyla birlikte yazdığı uzun metraj senaryosu da TRT TV Filmleri projesi çerçevesinde çekilmiştir. Gökçe Eyüboğlu, 3 sezon yayınlanan KADIN dizisinde “Ceyda” karakterine hayat vermiştir. Bu performansıyla Zihinsel Özürlüler Federasyonu Faruk Öztimur Onur Ödülü’ne layık görülmüştür. Aynı zamanda Twotwo Production’ın Mutluyduk Belki Bugüne Kadar tiyatro oyununda Eva karakterini canlandırmıştır. 23.Sadri Alışık Tiyatro Oyuncuları Ödülleri (2017-2018) Komedi, Kara Komedi, Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu Adayı olmuştur.

Gökçe Eyüpoğlu’nun Oynadığı Diziler

Zümrüdüanka / Deniz / 2020
Kadın / Ceyda / 2017-2019
Evli ve Öfkeli / 2015
Yalan Dünya / 2013
Aşk ve Ceza / 2010

Gökçe Eyüpoğlu’nun Oynadığı Filmler

Kayhan / Sevim / 2018
Batlır / 2017
Kadın İşi: Banka Soygunu / Nermin / 2013
İmkansız Olasılık – TV Filmi / Duygu / 2016

TÜLİN ECE – Güneş Cevher

TÜLİN ECE

Güneş, Azra ve Sanem’in çok sevdikleri küçük kız kardeşleri. Ablaları gibi annesinin yolundan gitmemiş, üniversiteyi yarım bırakıp küçük bir kafe işletmeye başlamıştır. En küçük olduğu için kararları en tolere edilen Cevher kadını odur. Babasını en az tanımış ve ailenin kadınları tarafından büyütülmüş çocuk olan Güneş, Çolpan’ın boşanma sonrası yaşadığı depresif hayatına ve Azra ve Sanem’in zorlu geçen ergenlik yıllarına denk gelmiştir. Bu nedenle de ailenin en saf ve rahat karakteridir.
Güneş, erkek arkadaşı Yalın’ın ilişkilerini bir sonraki adıma taşımak istediği bu dönemde, hayattan ne beklediğini sorgulamaya başlar.

Tülin Ece Kimdir?

28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tülin Ece, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile yaşayan Tülin Ece daha sonrasında, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler yapımlarında rol almıştır. Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat vermiştir.

Tülin Ece’nin Oynadığı Diziler

Sefirin Kızı / Menekşe / 2019
Ufak Tefek Cinayetler / 2017-2018
Kırlangıç Fırtınası / İnci / 2017
Bodrum Masalı / İpek / 2016
Yaz’ın Öyküsü / Öznur / 2015
Yılanların Öcü / 2014

SUMRU YAVRUCUK – Çolpan Cevher

Sumru Yavrucuk

İstanbul’un en ünlü boşanma avukatlarından biridir ve kayınpederinden kalan Çolpan Cevher Hukuk Bürosunun başındadır. Çolpan çok zeki bir strateji uzmanıdır. Boşanmalar hukuk dünyasının son derece sevimsiz bir ucuyken, cam tavanı yumruklarıyla parçalayarak kariyerinde yükselmiştir. Kendi alanında çığır açmış bir isimdir, ancak bu bakımdan gördüğü büyük saygının bedelini özel hayatıyla öder. 3 kızını tek başına yetiştiren Çolpan, tam bir Demir Leydi’ye dönüşmüştür. Espri anlayışını ve kıvrak zekasını kaybetmemesine rağmen, şirketinin başarısını ve 3 kızının emniyetli hayatlarını sürekli kılmak için, yorulmak bilmeden 7/24 çalışmaktadır.

Sumru Yavrucuk Kimdir?

Sinema ve Tiyatro’nun en prestijli ödüllerine sahip, Altın Portakal, Altın Koza, 3 kere Afife Jale, Sadri Alışık ödülleri dahil olmak üzere 40’ın üzerinde ödüle sahiptir. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda pek çok oyunda başrol oynamıştır. Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Macbeth, Kadınlardan Konuşalım, Leenane’nin Güzellik Kraliçesi. Emekli olduktan sonra çeşitli topluluklarla çalıştı. Oyunlarını uyarlayarak kendi yönetti ve oynadı. (Yalnız Kadın, Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi, Shirley)

Televizyonda popülerliği Yabancı Damat’daki Feride rolü ile oldu. Sevgili Dünürüm, Fatmagül’ün Suçu Ne, No 309 oynadığı dizilerden bazılarıdır. Sinemada, Seni Seviyorum Rosa ile Altın Portakal ve Altın Koza sahibi olmuştur. Tamam mıyız, Bizi Hatırla ve Annem filmlerinde oynamıştır. İşitme engellilerle sahneye koyduğu Kurban ve susuz yaz ile Uluslararası Tiyatro ödülü sahibidir.

Sumru Yavrucuk’un Oynadığı Diziler

Baraj / Zerrin / 2020
No: 309 / Songül / 2016-2017
Acil Aşk Aranıyor / 2015-2016
Ağır Roman Yeni Dünya / Tina / 2012
Kara Cumartesi / 2010
Fatmagül’ün Suçu Ne? / Meryem / 2010-2011
Bahar Dalları / Güzide / 2009
Sevgili Dünürüm / Yıldız Öğretmen / 2007
Yabancı Damat / Feride Baklavacıoğlu / 2004
Mars Kapıdan Baktırır / Yıldız /2004
Bizim Otel / Eva / 2001
Parça Pinçik / 2000
Akasya Pasajı / Hülya / 2000
Akşam Güneşi / Şükran / 1999
Dostlar Pasajı / Hülya / 1997
Tutkular / 1995
Yol Palas Cinayeti / Ümmühan / 1991
Ayaşlı ve Kiracıları / İffet / 1989
Önce Canan / 1988

Sumru Yavrucuk’un Oynadığı Filmler

Annem / Ayşe / 2019
Bizi Hatırla / 2018
Tamam mıyız / 2013
Luks Glück / Luks Mutter / 2010
Patroniçe / 2004
Halk Düşmanı / Gönül / 2004
Meleğin Selamı (Kısa Film) / 1999
Direklerarası / 1999
Sır (Kısa Film) / 1997
Yer Çekimli Aşklar / 1995
İş / 1994
Çıplak / Ayla / 1992
Seni Seviyorum Rosa / Rosa / 1992
İki Kadın / Müeyyet / 1991
Yorum Yok / Sevim / 1990

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hakkında Bilgiler

Evlilik Hakkında Her Şey, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 21 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, Türk yapımı televizyon dizisi. BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı bulunmaktadır.

Konusu

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Azra hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kendisi gibi avukat olan Sergen Günay’la evlenmiş ve üç çocuk dünyaya getirmiştir. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır. Tüm bunlara karşın hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak, kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.