Arıza 10. Bölüm Fragmanı

Show TV’nin sevilen dizisinde heyecanlı bir bölüm daha geride kaldı? Tolga Sarıtaş hayranları diziyi desteklemeye devam ediyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Ali Rıza kurtulacak mı? Burak’ın yeni planı ne? Halide ve Burak evlenecek mi? Konsorsiyumun yeni lideri kim olacak? Ayrıntıla Arıza 10. Bölüm Fragmanı yazımızda. Arıza 10. Bölüm analizi fragman dizi analiz sitemizde yayında!

Arıza Dizisi 10 Bölüm Fragman Dizi Analiz

Halide ve Ali Rıza evlenecek mi? Arıza dizisinin yeni bölümünde Haşmet’in kurtulması ile Ali Rıza tüm konsorsiyumun gözdesi haline gelecektir ama Cabir kardeşinin ölümünün sorumlusu olarak Ali Rıza’yı görecektir. Bu yüzden Ali Rıza’ya zarar vermek istese de Ali Rıza’ya hiçbir zarar gelmeyecektir ama Halide Ali Rıza’ya bir zarar geleceğinden korkacak ve

Halide Burak’tan yardım isteyecektir. Burak ise yine kötü planlar yapamaya devam edecek çünkü Burak’ın tek amacı Halide’ye sahip olmaktır bu yüzden Burak Ali Rıza’yı tek bir şartla kurtaracağını belirtecektir. Burak’ın o şartı ise Halide ile evlenmek olacaktır. Halide de çaresiz kaldığından bu şartı kabul edecekti ama kimse Halide’nin bu fedakarlığının nedenini bir süreliğine anlayamayacaktır. Ali Rıza ise kendi çabaları ile kurtulup Burak’a hak ettiği dersi verecektir. Ayrıca tüm konsorsiyum üyeleri Ali Rıza’yı yeni lider olarak görmeye başlayacaklardır. Çünkü Ali Rıza’nın güçlü duruşu herkesi etkileyecektir ama bir kişi dışında o kişi ise Galip’tir. Çünkü Burak en son Galip’in yanına gitmiştir.

Haşmete karşı kendi yanlarında olmasını istemiştir ama Galip şimdilik bir cevap vermemiştir. Büyük ihtimalle Burak Galip’i satın alıp konsorsiyumda söz üstünlüğü kazanacaktır ama Ali Rıza’nın gösterdiği tüm çabalar onun önündeki tüm engelleri yıkacaktır. Yani yakında Ali Rıza yeni lider olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.