Elbet Bir Gün Dizisi Oyuncuları Ve Konusu! Nerede Çekiliyor? Yeni Dizi

2021 – 2002 dizi sezonu tüm hızı ile sürmekte. Birbirinden farklı konulara sahip diziler bir bir yayın hayatına başlıyor. O dizilerden birisi de Elbet Bir Gün dizisi. Peki Elbet Bir Gün oyuncuları kimler? Dizide hangi karakterler yer alacak? Konusu nedir? Ne zaman ve hangi kanalda başlayacak? Yönetmeni, yapımcısı ve senaristi kim? Tüm bu soruların yanıtlarını bulabileceğiniz bir dizi analiz yazısı hazırladık. Böylece aradığınız soruların yanıtlarına ayrıntılı ve kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. İşte Elbet Bir Gün dizisi hakkındaki tüm detaylar…

Elber Bir Gün Dizisi Konusu

Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesini ve tretmanını ise Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı Most Production imzalı FOX’un yeni sezon dizisi “Elbet Bir Gün” FOX ekranlarının yeni dizisi.
Kasım ayı içerisinde başlaması beklenen dizinin çekimleri halen sürüyor.
Dizinin başrollerini Sinem Ünsal, Burak Yamantürk ve Şebnem Bozoklu paylaşıyor.

Birbirine aşık, evil bir çift olarak ekran karşısına çıkacak ikilinin süprizlerle dolu hikayesi şimdiden merak konusu oldu. Gizem Kılıçlı (Sinem Ünsal) ve Mehmet Kılıçlı (Burak Yamantürk) her ne kadar birbirlerine tutkuyla bağlı olsalar da geçmişlerinden gelen sırlar hem evliliklerini, hem de sevgilerini sınayacaktır.

“Elbet Bir Gün”; güçlü kadrosuyla birçok duyguyu aynı anda yaşatacak, nefes kesen hikayesiyle izleyicinin kalbini fethedecek.

Çekimleri Kapadokya’da başlayan ve İstanbul’da devam eden, ekran için gün sayan dizide sevilen oyuncu, Gizem Kılıçlı karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Geçmişlerinden kaçan iki kız kardeşin sır ve heyecan dolu hikayesini ekrana taşıyan “Elbet Bir Gün” için imaj tazeleyen oyuncu hukuk mezunu, savunma sanatları eğitimi almış, evli bir kadını canlandıracak.

Çekimleri son hız devam eden dizide; Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir… Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır…

Elbet Bir Gün Dizi Oyuncuları

Oyuncu kadrosunda Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

Burak Yamanturk- Mehmet
Sinem Ünsal- Gizem (Feride)
Şebnem Bozoklu- Nesime
Ömer Genç- Cemil
Muhammet Uzuner
Ulvi Kahyaoğlu
Helin Kandemir
Ecrin Moğultay
Zeynep Kaçar- Asuman (Mehmet’in Annesi)

Elbet Bir Gün Tanıtım Yayınlandı Mı?

Şu anda henüz yayınlanmış bir fragman videosu yok ancak dizinin İnstagram adresini merak edenler için paylaşalım.
Bu yazının hazırlandığı sırada dizinin İnstagram sayfasında 4.667 takipçisi bulunmaktadır.
Elbette ki dizinin bölümleri yayınlandıkça bu sayının hızla artması beklenmektedir.

Elbet Bir Gün İnstagram https://www.instagram.com/elbetbirgunfox/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir