Dizi Haberleri

Kefaret 7. Bölüm Fragmanı! Oyuncuları Burçları Boyları Ve Kiloları! Tüm Karakterler

Kefaret hangi günler yayınlanıyor? Kefaret dizisi yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı mı? Kefaret dizisi tutuldu mu? Kefaret devam edecek mi? Kefaret dizisi final mi yapacak? Kefaret oyuncuları kimler ve konusu nedir? Kefaret oyuncularının isimleri tam liste. Kefaret oyuncularında bulunan karakterler. Kefaret dizisinde yeni bölümde neler olacak? Kefaret dizi hangi kitaptan, hangi yazarın kitabından yapıldı.

Kefaret 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Kefaret dizisi yeni bölüm fragmanı henüz resmi YouTube kanalından yayınlanmadı. Yayınlandığı an yazımıza eklenecek.

Yazı hazırlandığı esnada yayınlanan son fragman

Kefaret Dizi Analiz

Kefaret dizisi FOX televizyon kanalında pazar akşamları yayınlanıyor. İlk bölümünden itibaren dizinin senaryosu oldukça merak edildi. Peki dizi hangi kitaptan alındı? Kefaret dizisi, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanarak hazırlanan bir dizi. Çekimleri İstanbul’un değişik ilçelerinde yapılıyor.

Kefaret dizisi reyting oranları şimdilik yeterli görünüyor ancak önümüzdeki günlerde Survivor 2021’in de başlaması Kefaret dizisini zorlayacak. Sadece Kefaret değil tüm dizilerin reytingleri Survivor 2021 programı nedeniyle düşüş yaşayabilir. Ayrıca önümüzdeki günler de tv kanallarında bir çok yeni dizi yayın hayatına merhaba diyecek. Ayrıca dijital platformlarla da klasik TV kanallarının dizileri mücadele etmek zorunda kalacak. Şimdilik Kefaret dizisi için erken final gibi bir durum reyting oranlarına bakıldığında söz konusu değil gibi görünüyor. Ancak önümüzdeki günlerin ne getireceğini elbette kimse bilemez.

KEFARET DİZİSİ KONUSU

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti.

Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep’i terk etmedi.

Sinan Zeynep’e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu.

Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi.

Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

Bir fazlasıyla!

Kefaret Dizisi Oyuncuları Ve Karakterleri

Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda güçlü isimler bulunuyor. Özellikle başrol oyuncuları dizi denilince akla ilk gelen isimlerden. İşte oyuncu kadrosu.

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay Mert Fırat Yurdaer Okur Özge Özacar Ege Kökenli Mine Kılıç Ayşegül Cengiz Tolga Güleç

Ayrıca ana kadroya sonradan katılan isimler de oldu.

Yusuf Atala, Ayşe Tunaboylu ve Hakan Yufkacıgil diziye yeni gelen oyuncular oldu.

Sinan’ın ablası Münevver’in de ilgi duyduğu taksi şoförü “Kadir Kınar” rolünü Yusuf Atala üstlendi.

Sude’nin bebeklikten beri bakıcılığını yapmış ‘’Ayşe Çandır’’ karakterini de Ayşe Tunaboylu canlandırıyor.

Sabri’nin mali müşaviri ve Zeynep’e yardım etmekte olan “Alp Hasanoğlu’’ karakterine ise Hakan Yufkacıgil hayat veriyor.

Kefaret Oyuncuları Burçları Boyları Ve Kiloları!

Birçok dizide olduğu gibi Kefaret oyuncularının da özel yaşamları merak konusu oldu. Boyları, kiloları, burçları gibi bilgiler sıklıkla izleyiciler tarafından arama motorlarında aratılıyor. Ayrıca izleyiciler memleketleri, sevgilileri ve eşleri gibi bilgilere erişmeye de çalışıyor.

Kefaret Dizisi İnstagram Adresi https://www.instagram.com/kefaretfox/