İyi Aile Babası Dizisi Oyuncuları Ve Karakterler

İyi Aile Babası dizisi oyuncuları kimler? İsimleri nedir? Dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? Hangi günler yayınlanıyor? Reyting oranları nasıl? Dizi bitecek mi? Devam edecek mi? Dizi için final kapıda mı? İyi Aile dizisi oyuncularının burçları ve memleketleri ne? Boyları, kiloları ve yaşları.

İyi Aile Babası Final Mi Yapacak? Dizi Analiz

İyi Aile Babası Final Mi Yapacak?

İyi Aile Babası dizisi Kanal D televizyon kanalında bir süredir yayınlanıyor ve sıkı reyting rekabetinin olduğu bir anda yayınlanmaya başlayan komedi dizisi aslında uzun zamandır aranan aile komedisi formatı için çok iyi görünüyor. Şu an diziyi olan ilgi yeterli düzeyde görünmüyor. Kanal D jet hızıyla final kararı alabilen televizyon kanalları arasında olduğu için her an her şey beklenebilir. Ancak İyi Aile Babası dizisi Kanal D’nin genel izleyici kitlesine hitap eden bir dizi olduğu için bir süre daha bekle gör politikası uygulamaları muhtemel. Son zamanlarda dijital platformlara olan ilginin artması klasik televizyon kanallarını zora sokmuş durumda. En iyi oyuncuların bile olduğu diziler izlenmeyebiliyor. Bir final kararı alınıyor ardından yeni bir diziye başlanıyor fakat çok da değişen bir şey olmuyor. İyi Aile Babası kaliteli bir yapım ancak izleyici sürekli erken final yapan dizilerden dolayı yeni dizilere artık sıcak bakmıyor. Aslında diziye baktığımızda hem çok sevilen hem de usta oyuncular var. Fakat final kararını reyting oranları belirlediğinden kadro önemini yitirebilir.

İyi Aile Babası Konusu

Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali, evli ve üç çocuklu bir aile babasıdır. Mehmet Ali mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır. 

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.

İyi Aile Babası dizisinin kadrosunda kimler var? İyi Aile Babası dizisinin senaristi kim? Yönetmeni kim? Müziği kime ait?

Yapım: Süreç Film

Yapımcı: Ali Gündoğdu

Yönetmen: Hakan Algül 

Senaryo: Tayfun Güneyer 

Genel Koordinator: Akın Topuz 

Oyuncular: Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk), Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk), Melek Baykal(Arife Pamuk), Salih Kalyon (Kerami Pamuk), Timur Acar (Rıfkı Pamuk), Bahar Süer (Ayfer),Berke Üsdiken (Emre Güney), Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk), Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk) Beste Bereket (Aydan Hemşire), Rukan Demir (Çilem Hemşire)

İyi Aile Babası Tüm Karakterler

İyi Aile dizisi oyuncularının burçları ve memleketleri ne? Boyları, kiloları ve yaşları

“İyi Aile Babası”nın müziğini kim söylüyor? Müzik kime ait?

“İyi Aile Babası”nın sözleri Özlem Akgüneş, müziğinin ise Batuhan Fırat’a ait müziği başrol oyuncularından  Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu stüdyoda seslendirdi. Çağlar Çorumlu ile Şebnem Bozoklu’nun rap tarzı şarkıyı söylerken kaydedilen keyifli anları ise sosyal medyada ise büyük ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.