Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Tüm Karakterler

Akrep dizisi tutuldu mu? Akrep dizisi devam edecek mi? Akrep final mi yapacak? Reyting oranları nasıl? Akrep dizisi oyuncuları kimler? Hangi oyuncu hangi karakterlere hayat veriyor? Hangi günler oynuyor ve hangi kanalda? Akrep dizisi nerede çekiliyor? Akrep son bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep Dizi Analiz

Akrep dizisi Star Tv ekranlarının yeni sezon dizilerinden birisi. Farklı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran dizi Cuma akşamlar saat 20:00’de ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Şu ana kadar normal bir reyting performansı ile ilerlediğini söyleyebiliriz ancak önümüzdeki tarihlerde bir çok yeni dizi ve program yayına girecek. Bu diziler ve programlar karşısında Akrep dizisi ayakta kalabilecek mi zaman ilerledikçe bunu göreceğiz. Star Tv uzun ömürlü olmayan dizileri son zamanlarda çok fazla yayınlayan kanal olarak bilinmeye başladı. Bu nedenle her dizi için kolay kolay erken final kararı almayacağını söyleyebiliriz. Akrep dizisi için erken bir final görünmüyor. Yakın tarihteki reyting oranları ile ilgili görsel aşağıda bulunmaktadır.

AKREP DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? 

Akrep dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan film platolarında gerçekleştiriliyor. Dizinin bazı sahneleri ise Büyükçekmece gölünün yanı sıra Kocaeli Darıca’daki dizi platolarında çekiliyor.

Akrep Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir.

Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda’yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem’in de Ferda’nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)’nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir.

Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Akrep dizisi oyuncu kadrosunda güçlü ve tecrübeli oyuncular bulunsa da kadroda bir çok genç yetenek de göze çarpıyor. ‘Akrep’in yapımcılığını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. ‘Akrep’in senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta oturuyor. Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz ve Demet Gül yer alıyor.

AKREP Dizisi Oyuncularının Gerçek Yaşları Burçları? Oyuncular Nereli ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.