Dizi Haberleri

Aldatmak Dizisi Konusu ve Oyuncuları – atv yeni dizi 2022

Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Aldatmak dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosu.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, atv ekranında yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olacak Aldatmak’ın konusu ve oyuncuları netleşti.

Çarpıcı hikayesi, usta işi senaryosu, zengin oyuncu kadrosu ve prodüksiyonu ile sezona damgasını vuracak “Aldatmak” dizisi, dört sezon boyunca atv ekranında reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova’nın üç önemli ismini yeniden bir araya getiriyor.

Aldatmak Dizisi Konusu

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

Aldatmak Dizisi Oyuncuları

Vahide Perçin (Güzide Yenersoy)

Vahide Perçin, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Lisede grafik okudu daha sonra İktisat Fakültesi’ne girdi. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı. Okul birincisi olarak okulunu tamamladı. Mezun olduktan sonra Ankara’ya yerleşti. Daha sonra Devlet Tiyatrosu’nun teklifini kabul edip Adana’ya gitti. 2003 yılında televizyon dünyasına adım attı.

Güzide Yenersoy

Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve soğuk olabilen, bastığı yeri titreten, katı, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık’la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, tek bir tesadüfle yerle bir olacaktır.

Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy)


Mustafa Uğurlu. Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. Ayrıca kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir.

Tarık Yenersoy
Güzide’nin kocası Tarık, işinde başarılı, kendine ait bir hukuk bürosu olan karizmatik bir avukattır. Güzide’yle aralarında gözle görülür bir problem olmasa da evliliklerinde yılların getirdiği bir yorgunluk vardır. Tarık, ailesinden yıllardır çok büyük bir sır saklamaktadır ve bu sırrın açığa çıkmasıyla hayatı alt üst olacaktır.

Feyza Sevil Güngör (Oylum Yenersoy)

Dizi film oyuncusu. İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunudur.

Oylum Yenersoy
Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Yusuf Çim (Ozan Yenersoy)

1991 İstanbul doğumlu olan Yusuf Çim modellik kariyerine reklam ve katalog çekimleriyle başladı. Oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi aldı. 2014 yılında, “Olsun Bi Kere” adlı şarkısıyla müzik hayatına dahil oldu. Televizyon dizilerinde yer aldı. Şimdi ise “Seven Ne Yapmaz” dizisinde Ozan karakterine hayat veriyor.

Ozan Yenersoy
Tarık ve Güzide’nin oğlu Ozan, her şeyin en iyisinde gözü¨ olan genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışıyor olmaktan şikayetçidir ve bir an önce zengin olmak, lüks bir hayat yaşamak ister. Kolay yoldan istediği hayata kavuşma hevesi başına büyük dertler açacaktır.

Aldatmak Tüm Oyuncular İsimleri

Aldatmak’ın yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu, senaryosunda usta kalem Yıldız Tunç’un imzası bulunurken, dizinin başrolünde Vahide Perçin yer alıyor.

Duayen oyuncu Vahide Perçin’in hakim Güzide Yenersoy karakteriyle izleyici karşısına çıkacağı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Gündem yaratacak güçlü öyküsüyle yeni sezonda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek Aldatmak’ın oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.