Yeni Dizi Masumlar Apartmanı Konusu Ve Oyuncuları

2020 yılında yine birbirinden değişik yeni diziler başlıyor. Türk dizi sektörü pandeminin yavaşlaması ile birlikte hareketlenmeye başladı. Özellikle TRT1 bu sezon oldukça fazla yeni dizi ile izleyici karşısına çıkacak. İşte bu yeni dizilerden birisi de Masumlar Apartmanı dizisi.

Masumlar Apartmanı Konusu Ne?

dizi analiz sitesi olarak sizlere yeni Türk dizileri ile ilgili dizi haberleri vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak? Konusu ne? Hangi kitaptan yapıldı? Dizide kim kimdir? Oyuncuların canlandırdığı karakterlerden bahsedeceğiz.

Masumlar Apartmanı Hangi Kitaptan Uyarlanıyor?

2020-2021 dizi sezonun belki de en çok dikkat çeken dizileri arasında yer alıyor Masumlar Apartmanı. İlk olarak Çöp Apartmanı olarak adı koyulmuştu fakat daha sonra değiştirildi. OGM Pictures yapımı, Çağrı Lustuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi gerçek hayat hikayeleri ve olaylardan yola çıkılarak hazırlanıyor. Masumlar Apartmanı İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi birçok dizinin senaryosuna kaynak olan Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ adlı romanından uyarlanıyor.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Başlayacak?

Çekimlerine başlanan dizisinin Ekim ayı içerisinde ekranlarda olması bekleniyor.

Masumlar Apartmanı Konusu Ve Oyuncuları

Safiye (Ezgi Mola)

Gülben (Merve Dizdar)

Han (Birkan Sokullu)

İnci (Farah Zeynep Abdullah)

Cüneyt (Barış Bağcı)

Ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu ise şöyle:
Safiye (Ezgi Mola)  ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan ve sürükleyici konusuyla herkesi şaşırtacak olan “Masumlar Apartmanı” dizisi yakında TRT 1’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.