Dizi Haberleri

Baş Belası Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Oyuncu Kadrosu

Yeni dizi Baş Belası hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kimler? Dizinin konusu ne? Nerede çekiliyor? Ne zaman başlayacak? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası yazımızda yer alacak. Ayrıca yeni gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğimizi de ekleyelim.

Yaz dizileri ekranlarda çok yakında yerini almaya başlayacak. Bir çok yeni dizinin çekimleri başladı. O dizilerden birisi de Baş Belası dizisi.

Konusu Ne?

Hazırlıkları tüm hızıyla süren yeni dizi Baş Belası konusu ile de dikkat çekiyor. Dizide her hafta yeni bir cinayet konusu işlenecek. Yaz dizisi olması nedeniyle polisiye türündeki dizide eğlenceli sahneler ve aşk da mutlaka olacaktır.

Gazeteci Birsen Altuntaş, bu hafta sonunda da dizinin çekimlerinin başlayacağını tv100’deki haberinde duyurdu. Buna göre dizinin afiş çekimlerinin de 14 Mayıs günü yapılması planlanıyor.

Çocuğunun babası bir cinayete karışıp ortadan kaybolan psikolog İpek karakterine İrem Helvacıoğlu hayat verecek. Emniyet’te işe başlayacak olan İpek, burada Seçkin Özdemir’in canlandıracağı Şahin ile birlikte çalışacak. Ancak ikisi de zıt karakterde oldukları için hikayede aralarında birçok olay yaşanacak.

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

ARC Yapımın yapımı başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı polisiye dizi Baş Belası oyuncuları ile dikkat çekiyor. Dizinin önümüzdeki günlerde atv ekranlarında olması bekleniyor.

İrem Helvacıoğlu, Baş Belası’nda çocuğunun babası bir cinayete karıştıktan sonra ortalıktan kaybolan ve bir psikolog olan İpek karakterine hayat verecek.

Dizide Seçkin Özdemir ise cinayet büro baş komiseri Şahin’i oynuyor. İpek, emniyette işe başlıyor ve cinayet büro ile çalışmakta, baş komiser Şahin ile de oldukça zıt iki karaktere sahipler…

Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu henüz tamamlanmadı ancak belli olan oyuncuların isimleri şu şekilde; İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Neşe Baykent, Tamer Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Bülent Düzgünoğlu. Ayrıca şunu da hatırlatmakta fayda var. Her hafta yeni konuk oyuncular da mutlaka diziye dahil olacaktır. Konuk oyuncu meselesi zaten son zamanlarda bildiğiniz üzere oldukça moda olmuş durumda.

ARC Yapım imzalı yeni yaz dizisi Baş Belası’nın yönetmen koltuğunda Murat Onbul bulunmaktadır. Senaryosunu Orçun Oksar, Özel Çetinel ve Ramazan Demirli birlikte kaleme alıyor. Haziran sonuna doğru ilk bölümün yayınlanması bekleniyor. Ayrıca ilgi görürse yaz sonrası da dizinin devam edeceği yönünde bir tahminde bulunabiliriz. Bazı diziler çünkü yeni sezonda devam edebiliyor. Özellikle polisiye bir dizi olması bu dizinin yaz bittikten sonra da devam edebileceğini gösteriyor. Ayrıca yayınlandığı kanal genelde erken final yapmayan uzun soluklu dizilerin yayınlandığı bir kanal. Henüz dizinin resmi İnstagram sayfası oluşturulmadı ama atv mutlaka açıklayacaktır. Sizler için atv İnstagram adresini buraya bırakıyoruz.

https://www.instagram.com/atvturkiye/