Dizi Haberleri

Baş Tacım 3. Bölüm İzle! Baş Tacım Dizisi 3 Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Baş Tacım’da bu akşam Solu Archana’nın asla evlenemeyeceğini düşünerek kahrolur. Fakat Archana’ya gelen görücüler onun umutlanmasını sağlar. Archana bu sefer evlenebilecek mi? Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 23 Haziran Çarşamba günü yayınlanan 3. bölümüyle izle7.com’da.

Baş Tacım 3. Bölüm Özeti

Archana eğitimsiz olduğu için kimsenin onunla evlenmek istemeyeceğini düşünür ve çok üzülür. Gittikleri düğünde Archana’nın arkadaşı, damadın kendisine yaptıklarını herkesin içinde anlatır ve düğünün iptal olmasına sebep olur. Mancu ve Manci’nin annesi Rasika düğünün onun yüzünden iptal olduğunu söyleyerek Archana’yı herkesin içinde rezil eder. Solu, kızının başına gelenler yüzünden yıkılır. Manju ise Archana’nın kardeşinin düğününü bozduğunu düşünerek ona karşı öfkelenir. Solu Archana için bir görücünün geleceğini öğrenir. Archana bu sefer hayatının aşkını bulabilecek mi? Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile  hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj

Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.

BAŞ TACIM YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN ==> TIKLAYIN

Bu video ilginizi çekebilir

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncularının Şaşırtan Dinleri