Dizi Haberleri

Kasaba Doktoru Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Fragman Yayınlandı Mı?

Kasaba Doktoru, ARC Yapım imzalı, çok yakında TRT 1 televizyon kanalında yayınlanmaya başlayacak olan Türk yapımı medikal, dram ve aşk türündeki televizyon dizisidir.
Dizinin başrollerini Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş paylaşmaktadır.

Kasaba Doktoru Hangi Diziden Uyarlama?

Dizi, bir Güney Kore yapımı olan Dr. Romantic dizisinden uyarlanmıştır.
Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın kalem aldığı yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı dizi üç idealist doktorun hikayesini konu ediniyor.
Çekimleri devam eden ‘Kasaba Doktoru’ dizisinin setinden ilk kareler de paylaşıldı.

Kasaba Doktoru Konusu

Babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Ali’nin (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi konu edinecekk. Ali Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni her şeyi yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne seriliyor.

Kasaba Doktoru Oyuncuları Ve Karakterleri Listesi

Ozan Akbaba – Ali
Hazal Subaşı – Leyla
Deniz Can Aktaş – Ömer
Vildan Atasever – Mine
Sinan Albayrak – Yalçın
Özgün Karaman – Bora
Barış Yıldız – Turgut
Sinan Demirer – İhsan
Özgür Cem Tuğluk

Kasaba Doktoru Fragman

Kasaba Doktoru’nun yayınlanan tanıtım videosunda dizinin yakında yayınlanacağı duyuruldu. Yayınlanan fragman videosunda, ‘Bu hastanede tek bir kural vardır; söz konusu kurtarılacak bir hayatsa her türlü riski alırız! Şimdi söyle bakalım senin buna cesaretin var mı?’ cümleleri dikkat çekiyor.