Yeni Hint Dizisi Güz Masalı Kanal 7 Ekranlarında Başlıyor!

Kanal 7 ekranlarında yeni Hint dizisi başlıyor! Peki dizi ne zaman başlayacak? 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Konusu nedir? Oyuncuları kimler? Güz masalı dizisinin orijinal adı nedir? Dizi kaç bölüm sürecek? Ne ne zaman bitecek? Tüm ayrıntılar yazımızda.

Güz Masalı Yeni Hint Dizisi

Kanal 7 ekranlarında Hint dizisi fırtınası esmeye devam ediyor. Kanalda yeni bir Hint dizisi daha başlayacak. Bu dizinin ismi ‘Güz Masalı’. Orijinal adı oldukça uzun ama buraya merak edenler için yazalım. Güz Masalı dizisinin orijinal adı Dil se di dua…Saubhagyavati Bhava. Dizi daha önceden yayınlanmış ve aslında çoktan bitmiş bir dizi. Kanal 7 sadece ülkemizde ilk defa yayınlamış olacak. Aşk Bir Rüya dizisinin ardından yeni dizi 1. Bölümü ile ekranlara gelecek. İlk tanıtımı Kanal 7 YouTube kanalından yayınlandı. Merak edenler için tanıtımı yazının sonuna ekledik.

Güz Masalı Konusu Nedir?

Zengin ve güçlü bir iş adamı olan Viraj ve güzeller güzeli Jahnvi’nin ilginç öyküsünün anlatıldığı Güz Masalı izleyicilerine duygu dolu anlar yaşatacak.

Güçlükler içinde doğan aşkın öyküsü çok yakında Güz Masalı ile Kanal 7 ekranlarında başlayacak. Baş rollerinde Sriti Jha ve Harshad Chopda yer alıyor.

Güz Masalı Oyuncuları

Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran.

Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan

Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur

Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal

Güz Masalı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Ne Zaman Final Yapacak?

Jahnvi adında bir kadının Viraj ile olan mutsuz evliliğini konu alan dizi 18 Aralık 2011 tarihinde başlamış ve 18 Ocak 2013 tarihine kadar devam etmiş. Ancak Türkiye’de daha kısa sürecek. Çünkü Hindistan’da diziler kısa yayınlanıyor. Normalde bu dizi 22 dakikalık bölümler halinde ancak bizim ülkemizde 3-4 bölüm birleştirilerek yayınlanıyor ve dizi uzatılıp bölümleri azaltılıyor. Normali 326 bölüm süren dizi Türkiye’de 90 bölüme yakın sürecek.

Güz Masalı Tanıtım Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.