Beni Bırakma 478 Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma dizisi 478. Bölüm fragmanı ve özeti. 4 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan yeni bölümde neler olacak? Sizler için dizianaliz.com olarak analiz ettik.

Beni Bırakma 478. Bölüm Fragmanı

Gönül’ün ilaçlarla intihar ettiğini gören Yusuf gönül’ü hastaneye yetiştirip kurtaracak ve Müjgan’ın onlar için oynadığı oyunları öğrenen Yusuf ve Gönül yeniden barışıp nişanlanacaklar.

Gönül ve Yusufu ayırmak için, Bora ile oyunlarla oynayan Müjgan söylediği yalanlar yüzünden sevdiği adam onu terk etti.

Para için oynadığı bu oyunlar yüzünden Müjgan hem sevdiği adamı hem de kız kardeşi Gönül’ü kaybedecek ama bunların dışında başı Bora ile belaya girecek çünkü Bora Gönül’den vazgeçmeyecek ve tek aracı olan para düşkünü müjgani kullanacak.

Aynı okulda çalışan Tarık ve Firuzenin arasinda bir şeyler olduğunu hisseden Meltem onlar için çıkardığı yalan haberler yüzünden, ailesi, komşuları ve okulda ki öğretmenlerin baskısı altında kalan Firuze okuldan istifa ediyor.

Tarık İzin Vermeyecek!

Ama Tarık buna izin vermeyecek çünkü yalan bir haber için okuldan çıkmasını istemiyor aynı zamanda ona olan hislerinin farkına varıyor.

Leyla’dan hoşlanmayan meltem ve kız kardeşi Leyla’yı evden göndermek için elinden geleni yapıyorlar ama Leylanın arkasında babası Tarık ve Arzu hanım olduğu için planları bir türlü tutmayan meltem ve kardeşi daha çok sinir olacak.

Tarık firuze ile ilişkisi var diye çıkan haberi kim çıkardı diye araştırırken içerde Meltem’in konuşmalarını duyacak ve bunu meltemin yaptığını anlayacak meltem ile evliliği formalite olan evlilik tamamen kopacak Tarık ve firuze için de yeni şeyler olacak.

One thought on “Beni Bırakma 478 Bölüm Fragmanı

  • 4 Kasım 2020 tarihinde, saat 01:05
    Permalink

    Dizianaliz com da bütün dizileri görmek istiyoruz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir