Dizi Haberleri

Dünya İle Benim Aramda Dizisi Konusu Oyuncuları Disney Demet Özdemir

Dünya İle Benim Aramda dizisi konusu ne? Dünya’yla Benim Aramda dizisi oyuncuları kimler? Yeni Disney dizisi ne zaman başlayacak? Tanıtım fragmanı yayımlandı mı? Demet Özdemir yeni dizi ne zaman başlıyor? Yeni dizi ile ilgili tüm bu soruların cevapları şu sıralar sıklıkla araştırılıyor. Bu nedenle sizler için bilgilendirici bir yazı hazırlamaya çalıştık. İşte Dünya İle Benim Aramda dizisi hakkındaki tüm detaylar!

Dünya İle Benim Aramda Konusu Ve Oyuncuları

‘Dünya’yla Benim Aramda’ dizisi ile ilgili yeni gelişmeler!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği, başrollerini Demet Özdemir (İlkin), Buğra Gülsoy (Tolga) ve Hafsanur Sancaktutan’ın (Sinem) paylaşacağı dizide olaylar İlkin’in sevgilisi Tolga’ya onun haberi olmadan yapacağı güven testiyle başlayacak.
Buğra Gülsoy dizinin kilit ismi olacak ve hikayede iki kadın arasında kalacak.
Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı ve çekimleri önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak olan dizinin kadrosunda; Zerrin Tekindor, İbrahim Selim ve Melisa Döngel gibi isimler de yer alıyor.

Dünya’yla Benim Aramda Kaç Bölüm Sürecek?

Dizinin toplamda 8 bölümden oluşması bekleniyor.
Demet Özdemir dizide bir PR şirketi sahibi olan İlkin karakterine hayat verecek.
Melisa Döngel ise İlkin’in şirketinde çalışan genç kızı canlandıracak.
Projenin ilerleyen dönemlerinde yer alacak olan Kenan karakterini canlandıracak oyuncu ise henüz netleşmiş değil.

Demet Özdemir en son Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oldukça başarılı bir performans sergilemişti.
Çok büyük bir hayran kitlesi olan oyuncunun televizyonda olması konusunda fanları çok istekliydi ancak Demet Özdemir’in yeni dizisi dijital bir platformda yayınlanacak. Ancak ünlü oyuncunun yabancı ülkelerde de çok sayıda hayranı olması sebebi ile dizinin dijital bir platformda yayınlanması belki de tercih edilmiş olabilir. Başarılı oyuncunun bu dizi için sıkı bir diyet ve spor programına girdiği de konuşulmakta.

Dünya İle Benim Aramda Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Dünya’yla Benim Aramda, yakında Disney+’ta! (Dizinin yaz aylarında yayınlanması bekleniyor ancak kesin bir tarih söz konusu değil. Dizinin henüz yayınlanmış bir fragmanı da mevcut değil.

Yararlanılan Haber Kaynağı: Birsen Altuntaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir