Sen Çal Kapımı Tanıtımı Yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki izleyicinin tanıtıma tepkisi ne oldu? Dizi tutar mı? İşte Sen Çal Kapımı dizi analiz yazımız.

Sen Çal Kapımı tanıtım videosunu izlemediyseniz öncelikle izlemenizi tavsiye ederiz. Sonra dizi analiz yazımız daha anlamlı olacaktır sizler için.

Sen Çal Kapımı Tanıtım

Sen Çal Kapımı 1. Fragman

Hiç lafı uzatmadan baştan söyleyelim. Televizyon kanallarında neredeyse hiç dizi kalmamışken yeni başlayan bir dizi elbette ki iyi reyting alacaktır. Ancak burada esas mesele diğer yeni diziler başladıkça ve hali hazırda devam eden dizilerin yeni sezon bölümleri çekildikçe Sen Çal Kapımı dizisi ilgi görmeye devam edebilir mi? Bizim tahminimiz ekranların uzun süre dizisiz kalması nedeniyle bu dizinin ilk üç ayı garanti. Kış aylarında oldukça zorlanacaktır ancak yine de bizce 1 sezon kesinlikle ekranlarda kalacaktır. TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor şu an çok ilgi görüyor ancak son bölümlerde izleyici artık sıkılmaya başladı. Dizilerin korkulu rüyası olan bu program bittiğinde diziler zaten rahat nefes alabiliyor. Baş rollerde yer alan Hande Erçel ve Kerem Bursin dünya çapında hayranları olan isimler. Dizi başka ülkelerden de izlenecektir.

Şimdi gelelim esas mevzuya. İzleyici tanıtımı izleyince ne dedi? Bir kere tanıtım çok özenilerek çekilmiş. Hande Erçel gerçekten güzelliği ile büyüledi. YouTube’de tanıtım videosu trend listesine girdi ancak izlenme sayısı bizce beklenenin altında kaldı. Bunun en büyük sebebini anlamanın yolu çok kolay. Tanıtım videosunun altındaki yorumlarda ‘hep aynı konu’ ‘sıkıldık’ tarzı yorumlar var. İzleyiciye burada hak vermekle birlikte şunu eklememiz gerekiyor. Bizim sıkıldığımız bu tür dizilerimiz şu anda yabancı ülkelerdeki insanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Aslında bizde de hala ilgi görüyor. İnanın görmese bu tarz diziler devam edemez. İzleyici hep bu isyanı yapıyor ama daha farklı konulu diziler ekrana gelince de izlemiyor. Burada televizyon kanalı ne yapabilir ki? Farklı bir dizi ekrana getirdiklerinde izlenmiyorsa aynı tarz dizilere devam etmekten başka çare kalmıyor. Yani kısaca izleyici aslında eleştiriyor ama yine izliyor. Zengin oğlan ve fakir kız konusu hep trend… Yazımız buraya kadardı. Konusu hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için 1. Bölüm özetini de ekliyoruz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.