Barbaroslar Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Oyuncu Kadrosu

Yeni dizi Barbaroslar tüm dünyada merakla ve heyecanla bekleniyor. Oyuncuları kimler olacak diye dizi severler büyük merak içerisinde beklemekteler. Konusu ile de oldukça dikkat çeken dizi hakkında yeni ve son dakika gelişmeler yaşanmaktadır. Tanıtım fragmanı yayınlandı mı? sorusu ise halen arama motorlarında vatandaşlar tarafından yazılmaktadır. Peki yeni dizi hangi kanalda ve ne zaman başlıyor? İşte tüm bu konular ve yukarıdaki soruların cevapları hakkında sizler için bilgilendirici bir yazı hazırladık. Yayınladıktan sonra yeni bilgiler elbette ki ortaya çıkacaktır. Bu nedenle yazımızı güncelleyebileceğimizi de hatırlatalım. Ayrıca yazı okumak istemezseniz sizin için bir de video hazırladık. Bu video sayesinde görsel ve sesli anlatım olarak konu hakkında rahatça bilgi sahibi olabilirsiniz.

Barbaroslar Dizisi Konusu

Barbaroslar Dizisi Konusu Ve Oyuncuları – Yeni Dizi https://youtu.be/h8fqk7ibieA

Dev bütçeli Barbaroslar dizisi daha ekranlara gelmeden ihtişamıyla adından sıkça söz ettiriyor.
Yönetmenliğini Taylan Biraderler’in yaptığı ve yabancı yönetmenlerin de ekibinde bulunduğu dizinin senaryosu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz tarafından kaleme alınıyor.

TRT 1 ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak olan ES Film imzalı Barbaroslar dizisi, yıldız oyuncu kadrosu ve dikkat çekici hikayesi ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Osmanlı Devleti’nin ilk Kaptan-ı Deryası, bir döneme damga vuran Barbaros Hayrettin Paşa ve kardeşlerinin konu edildiği “Barbaroslar” dizisi 120’şer dakikalık bölümler halinde haftalık olarak yayınlanacak.
Ayrıca dizinin dünyanın değişik ülkelerinde de yayınlanması bekleniyor.

Tarihi dizilerin büyük bir ilgi gördüğü günümüzde, ‘Barbaroslar’ dizisinin de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi elde edeceği neredeyse kesin gibi.
TRT 1 için çekilen dev prodüksiyonlu tarih ve kurgu türündeki dönem dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı.
Dizide denizlerde ve gemilerde geçen çok fazla sahne olması nedeniyle platoda, mühendisler ve özel bir ekip tarafından gemiler inşa edilmişti.

Oyuncuları

Birbirinden yetenekli oyuncuları ile dikkat çeken dizinin çekimlerinden fotoğraf kareleri de basınla paylaşılmaya devam ediyor.
Oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı.
İddialı dizide Engin Altan Düzyatan Oruç Reis’i, Ulaş Tuna Astepe Oruç Reis’in kardeşi Barbaros’u, Yetkin Dikinciler İshak’ı, Caner Topçu da Barbaros Hayreddin ve Oruç Reis’in bir diğer kardeşi olan İlyas’ı canlandıracak.

Barbaros Dizisi Oyuncuları
Barbaros Dizisi Oyuncuları

Diziye son olarak eklenen isim ise Bahadır Yenişehirlioğlu oldu.
58 yaşındaki Manisalı oyuncu aynı zamanda bir hukukçu ve roman yazarı.
Bahadır Yenişehirlioğlu bugüne kadar Yedi Güzel Adam, Sevda Kuşun Kanadında, Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol aldı.
Son olarak TRT 1’de yayınlanan Mesnevi’den hikayeler programının sunuculuğunu üstlenmişti.

Barbaros Dizisi - Bahadır Yenişehirlioğlu
Barbaros Dizisi – Bahadır Yenişehirlioğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.