Dizi Haberleri

Baş Tacım 3 Bölüm Fragmanı İzle! 23 Haziran Çarşamba – Kanal 7

Baş Tacım Hint dizisinde yeni bölümde neler olacak? Baş Tacım 3. bölüm fragmanı Kanal 7 YouTube kanalında yayınlandığı an yazımıza eklenecektir. Baş Tacım Hint dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Peki dizinin 3. bölümünde neler olacak? Hepsi ve daha fazlasını bu özet yazımızda anlatacağız.

Baş Tacım Dizisi 3. Bölüm Özeti

Baş Tacım dizisinin yeni bölümü, Archana’nın öğrendikleri karşısında şoka girmesiyle başlar. Swati ise her şeyi anlatır. Mançu’nun annesi ise o sırada her şeyi gözlemler ve şüphelenir. Mançu’nun annesi Mançu’yu yanına çağırır. Archana kızın endişeli olduğunu belirtir ama Mançu onu savuşturur. Swati ise kızgındır onunla yüzleşmek ister. Acit bunu toplum içinde yaptığında kötü olacağını söylerken Archana bunun onun hayatını mahvedeceğini, kimsenin onunla evlenmeyeceğini söyler. Swati’de ondan ne istediğini söylemesi ister daha sonra Archana, Acit’e odada sorular sorar.

Swatiyi odada gören Acit şok olur. Swati kızgın ve öfkelidir. Swati gerçekleri öğrenmek istediğini belirtir. Ajit ise orada gerçek yüzünü ona gösterir. ‘Evlenmek istediğim o kız Swati’ der ‘onunla evleneceğim, çünkü o bana güvenli bir hayat veriyor ve parası var der’. Swati bu konuşmanın üstüne çok incinir ve kızar. Archana ona harekete geçmeden önce 2 kere düşünmesi gerektiğini söyler. Swati ve Acit’in ailesi de odadadır. Acit’in iki yıl boyunca onla nasıl flört ettiğini anlatır. Annes evliliğe hazır olmadığını belirtir. Acit zengin bir kız olduğunu bu yüzden onla evlenmek istediğini söyler. Herkes şok olmuştur. Archana ona Acit’in gerçek yüzünü görmesini sağlamıştır.

Mançu’nun annesi ve Acid şok ile Archanayı dinlerler. Gelin’in babası Swaiti’ye, Acit ile olan ilişkisi hakkında tüm gerçekleri ve Acit’in kızıyla parası için evlenip evlenmediğini sorar. Ancak Acit böyle ufak şeylerin olduğunu söyler evliliğe devam edebileceğini belirtir.

Baş Tacım 3. Bölüm Fragmanı

Bu video ilginizi çekebilir

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncularının Şaşırtan Dinleri https://youtu.be/2lJBfshubbU