Dizi Haberleri

Kaçış Dizisi Konusu Ve Oyuncuları – Fragman Videosu – Engin Akyürek

Kaçış dizisi 1. Bölüm yayınlandı mı? Dizinin konusu ne? Oyuncuları kimler? Nerede çekildi? Hangi kanalda?

Kaçış, O3 Medya ve Same Film imzalı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’in üstlendiği, senaryosunu Ali Doğançay’nun kaleme aldığı, başrollerini Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’in paylaştığı, 14 Haziran 2022 tarihinde Disney+’ta yayımlanmaya başlayacak olan ilk Türk internet dizisidir.
Dizinin toplamda 8 bölümden oluşması bekleniyor.
Kaçış dizisinin çekimleri Gaziantep’te ve çevresindeki yerlerde yapıldı.
Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yanı sıra Levent Ülgen, Fikret Kuşkan, Aras Aydın, Leyla Tanlar, Onur Bay, Adem Yılmaz, Aziz Çapkurt, Serkan Genç, Sezgin Uzun Bekiroğlu, Dilan GeZaza gibi oyuncular bulunuyor.

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Engin Akyürek – Mehmet
İrem Helvacıoğlu – Zeynep
Levent Ülgen
Fikret Kuşkan
Aras Aydın
Leyla Tanlar
Onur Bay
Adem Yılmaz
Aziz Çapkurt
Serkan Genç
Sezgin Uzun Bekiroğlu
Dilan GeZaza

Kaçış Dizisi Konusu

Dram ve aksiyon yüründeki Kaçış’ın hikayesi ise Engin Akyürek’e ait. Kaçış dizisi, savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin araştırma yapmak üzere Ezidi köyüne gitmesiyle başlayacak. Dizi, sınırı gizlice geçen grubun bir baskınla birlikte radikal terör örgütünün eline düşmesi, yaşadıkları olaylar, değişimler ve kaçışını konu alacak.
Dizinin resmi fragmanı da yayınlandı. Ne kadar insan, o kadar hikaye sözleri ile yayınlanan fragman büyük ilgi gördü. Sizler için 3 farklı videoyu bir araya getirdik.

Kaçış Dizisi Fragman

Disney + Türkiye Resmi web sitesi adresi https://www.preview.disneyplus.com/tr-tr