Dizi Haberleri

Sana Söz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu! Dizi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman?

Bu yazımızda Sana Söz dizisi oyuncularının isimleri ve canlandırdıkları karakterlerine yer vereceğiz. Sana Söz dizisinin konusu ne? Nerede çekiliyor? Ne zaman ve hangi kanalda başlıyor? Gibi soruların cevaplarına ulaşabileceksiniz. Ayrıca merak edenler için 1. Bölüm tanıtım fragmanı da yazımıza eklenmiştir.

Sana Söz Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Star TV’nin yeni dizisi olan ‘Sana Söz dizisinin heyecan uyandıran bir konusu var. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı dizide; herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi izleyici ile buluşacak. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Star’ın yeni dizisi Sana Söz dizisinin yapımını O3 Medya üstlendi. Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın kaleme alıyor.

Sana Söz Dizi Konusu

Bir düzen var yıllardır süre gelen. Adaletsiz, acımazsız, pespaye bir düzen… Bu düzende roller biçilmiştir hepimize… Birileri öldürülür, kaybolur, katledilir ve hayatları ziyan olur. Kimi bu düzenin parçası olmayı seçer, uzaktan izler sadece olan biteni… Ama bazısı da vardır ki baş kaldırır. Savaşmayı, mücadele etmeyi seçer. Yitip giden bu hayatlar için yüreğini koyar ortaya… Susmaz, ezberleri bozar, boyun eğmez! Adalet için baş kaldıranların, boyun eğmeyenlerin hikayesidir bu… Herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi… İki yaralı aşığın kaderi, birlik olup mücadele etmektir. Onlara bu hayatta biçilmiş rol; savaşmaktır.

‘Sana Söz’ nefes kesen hikayesi ile yakında Star’da.

Sana Söz Dizisi Oyuncuları Ve Karakterleri

Sana Söz dizisinin tam kadrosu açıklanmadı ancak şimdilik dizide olması muhtemel oyuncular ve karakterler aşağıdaki listede bulunmaktadır. Zamanla değişiklikler söz konusu olabileceğini hatırlatalım.

Nehir Erdoğan- Televizyoncu Elif
Serkan Altunorak- Avukat Erdem
Aslıhan Kapanşahin-Elif’in kızı Duru
Atakan Hoşgören- Elif’in oğlu Umut
Ali Önsöz- Bora
Gökçe Yanardağ- Bora’nın Annesi
Emin Olcay- Ömer’in Babası
Ayçin İnci- Ömer’in Eşi
Hivda Zizan Alp- Polis Naz
Cansın Çekili- Aslı

Sana Söz dizisi tanıtımı da yayınlandı. Star TV çabuk final yapan dizileri ile nam salsa da çok izlenen dizileri olan bir kanal. Tanıtıma yapılan yorumların büyük çoğunluğu dizinin ilgi göreceği şeklinde. Yeni dizi heyecanla bekleniyor.

Sana Söz Tanıtım Videosu

Sana Söz İnstagram Sayfası https://www.instagram.com/sanasozdizii/