Kimdir

Kardeşlerim Mahir Kimdir? Mark Raymund Kim?

Kardeşlerim dizisi Mahir kimdir? Kardeşlerim dizisine yeni katılan oyuncu Mark Raymund kimdir? Kaç yaşında? Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

26 Eylül 1993 yılında Almanya’da doğdu ve 2 yaşından itibaren ailesiyle İstanbul’da yaşamaya başladı. Müzik hayatına lise döneminde kurduğu rock grubuyla başladı ve bu dönem boyunca bir çok liselerarası müzik yarışmasında birincilikler kazandı. Bu yarışmalar vesilesiyle Çelik Kasapoğlu ile tanıştı ve şan dersleri almaya başladı. 2013’te Rusya ve Bulgaristan’daki müzik yarışmalarında Türkiye’yi temsil etti. Sırasıyla Bilgi Üniversitesi Müzik ve İstanbul Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro bölümlerini kazandı. 

2014 yılından itibaren Ladies & Gentlemen Müzikal Korosu’nda korist ve solist olarak yer almaya başladı. 2015 yılında Sweet Charity müzikalinde yer aldı. 2016’da West Side Story müzikalinde Baby John ve Rent müzikalinde Roger Davis rollerini üstlendi. 2017 yılında Tahir ile Zühre müzikalinde oynadı. 2018 yılında Harbiye Açık Hava Rock Müzikaller’de ansambl üyesi ve solist olarak yer aldı. 

Müzik hayatına Fresh Start müzikal ekibi ve Ladies & Gentlemen Müzikal Korosu ile devam etmektedir. Ayrıca atv televizyon kanalında yayınlanmakta olan Kardeşlerim dizisinde Mahir karakterine hayat vermektedir. Bu yazının hazırlandığı sırada Instagram hesabında 4.791 takipçisi bulunmaktadır.