Kimdir

Deniz Cengiz kimdir? TV dizileri – Boyu Kilosu – Kusursuz Kiracı Suzi kim?

Deniz Cengiz kimdir, kaç yaşında? Oynadığı TV dizileri, filmleri. Boyu, kilosu, burcu. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Kusursuz Kiracı Suzi kim? Gerçek adı. Twitter, Instagram, YouTube, Facebook adresi.

Deniz Cengiz Kimdir? Kaç Yaşında?

Deniz Cengiz 4 Ağustos 1989 doğumlu sosyal medya fenomeni ve oyuncudur.
2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. (Sanat Yönetimi Çift Anadal)
2010-2012 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi’nde Dijital Pazarlama üzerine Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.
Liste sitesi olan ListeList’te yazarlık yapmıştır.
2015 yılında internet dünyasında Helin Su Yılmaz ismi ile tanınmaya başlamıştır.
Önce Kılavuzu Karga isimli Youtube kanalında içerik üretmiş, sonrasında Deniz Cengiz isimli yeni YouTube kanalından videolar paylaşmıştır.
2017-2018 yıllarında Beyaz Show’da mizah yazarlığı yapmıştır.

Vine, YouTube ve Instagram’da paylaştığı komedi içerikli skeçlerle Gupse Özay’ın ve Gülse Birsel’in dikkatini çekmiş ardından Jet Sosyete dizisi ile tanınmıştır. Dizide İlayda Çıkrıkçıoğlu karakterini canlandırmıştır.

Ölüm Hakkında Bilmeniz Gereken Üç Şey, Görümce, Deliha 2 filmlerinde rol alan Deniz Cengiz 2021 yılında İçimizden Biri dizisinde Hanım Gürler karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise FOX televizyon kanalında yayınlanmakta olan Kusursuz Kiracı dizisinde Suzi karakterine hayat vermektedir.

Boy Kilo Burcu

Başarılı oyuncu Önem Günal menajerlik bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir. Aslan burcundandır. 1.64 cm boyundadır ve 56 kilodur. Sosyal medyada Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram kullanmaktadır. 31 Ağustos 2022 tarihi itibarı ile Twitter hesabında 1.273 takipçisi, Facebook sayfasında 15.000 takipçisi, mavi tıklı Instagram hesabında 309.000 takipçisi, YouTube kanalında 113.000 abonesi bulunmaktadır. Aslen nereli olduğu, sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. YouTube adresi denizcengiztv Twitter adresi denizxcengiz Facebook adresi denizcengiztv Instagram adresi denizcengizz

Kusursuz Kiracı Suzi Kim?

Suzi de kocası gibi bir beyaz yakalı. Gösterişli, bakımlı bir kadın. Her şeyiyle kusursuz olmak için çabalıyor. Ama bu kusursuzluk çabası onun da en büyük kusuruna dönüşüyor. Her şey her zaman kontrolünde ve mükemmel olmalı. Saçları karışmıyor, makyajı akmıyor. Her zaman her şey olması gerektiği gibi olmaya ve öyle görünmeye devam ediyor. En bir şey düşünmemesi gereken zamanda bile nasıl göründüğünü ya da yeterince mükemmel olup olmadığını düşündüğüne, kafasının içinde alışveriş listesi yaptığına ya da şirketteki işleri aklından geçirdiğine emin olabiliriz. Kocasını seviyor ve başka kadınlarla ilgilendiğini sezerse kıskanıyor. Ama aralarında öyle büyük bir kriz de yok. Küçük kardeşi Mert üniversiteyi okumak içim Suzi’lerin yanına gelmiş ve onlarla kalıyor. Suzi kendisine hiçbir bakımdan benzemeyen kardeşine çok düşkün.

Dizileri Ve Filmleri

Kusursuz Kiracı (2022-) Suzi Dinç (Dizi)
İçimizden Biri (2021) – Hanım Gürler (Dizi)
Jet Sosyete (2018-2020) – İlayda Çıkrıkçıoğlu (Dizi)
Deliha 2 (2018) (Film)
Görümce (2016) (Film)
Ölüm Hakkında Bilmeniz Gereken Üç Şey (2015) (Film)

Deniz Cengiz Kimdir? Biyografisi – Hayatı | Dizileri Ve Filmleri https://youtu.be/Oi6gxYFKN1o