Kimdir

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hacı Ahmet Ak Kimdir? Kaç Yaşında?

BKM Mutfak alt yapı oyuncularının hayatları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hacı Ahmet Ak ile ilgili arama motorlarında aranan bir çok konu mevcut. Bizler de bu yüzden sizler için hakkında bilgiler içeren bir biyografi yazısı hazırladık.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (ÇGH2) oyuncuları arasında bulunan Hacı Ahmet Ak kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Boyu, burcu ve kilosu. Facebook, Twitter ve İnstagram adresi. Yer aldığı diziler ve filmler. Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren biyografi yazısı. Vikipedi bilgileri.

Hacı Ahmet Ak Kimdir?

Selda Bağcan taklidi ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında öne çıkan ve yer aldığı bütün skeçlerde bir anda ortaya çıkıp izleyiciyi güldürmeyi başaran Hacı Ahmet Ak hakkında merak edilenleri bir araya getirdik. YouTuber Mesut Can Tomay’a ikizi gibi benzediği iddia edilen isim hakkında bulabildiğimiz tüm bilgileri yazımıza ekledik ve yeni bilgiler ortaya çıktıkça güncelleme yağacağız.

Kaç Yaşında?

Hacı Ahmet Ak 1994 Samsun Atakum doğumlu. Maalesef tam doğum tarihi gün, ay ve yıl olarak henüz bilinmiyor.

Terazi burcudur. Boyu ve kilosu henüz tam olarak bilinmiyor.

Nereli?

Hacı Ahmet Ak Biyografi Videosu https://youtu.be/eWolCp_4Gmg

Aslen Trabzon Akçaabatlıdır.
Atakum Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar mezunu.
Lisans eğitimi olarak Ordu Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu. Şu an yüksek lisans eğitimine de devam ediyor.
Lise ve üniversite hayatı boyunca amatör ve profesyonel olarak tiyatroyla ilgilendi ve o süreçte mesleğinin oyunculuk olması gerektiğine karar verdi. Tiyatrolar açıp kapattı. 2017 senesinde dizi, film, sinema sektöründe de işler yapıp kariyerime daha fazla yön vermek amacıyla İstanbul’a geldi. Sonrasında BKM Mutfak oyuncu seçmelerine katıldı ve seçildi. Halen Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2’de oyunculuk yapıyor. Ayrıca Aykut Enişte, Organize İşler Sazan Sarmalı ve Bayi Toplantısı gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak oyunculuk kariyerine devam eden ünlü isim sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile Twitter hesabında 3.368 takipçisi İnstagram hesabında 37.900 takipçisi bulunuyor. İnstagram’da özellikle zaman zaman açtığı canlı yayınlar olduğunu da hatırlatalım.

Twitter Adresi https://twitter.com/haciahmetak

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/h.ahmetak/

Dizileri Ve Filmleri

Test (2014)

Yol Arkadaşım (2017)

Yol Arkadaşım 2 (2018)

Aykut Enişte (2018)

Organize İşler Sazan Sarmalı (2019)

Bayi Toplantısı (2020)

Aykut Enişte 2 (2020)

Yer Aldığı Klipleri

Berdan Mardini – Şekerci (2018)

Fatma Turgut – Aşk Tadında (2018)