Kimdir

Emre Aslan Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

BKM Mutfak alt yapı oyuncusu Emre Aslan hakkında arama motorlarında çok sayıda ve çeşitli konularda aramalar yapılıyor. Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan kimdir? Aslen nereli? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında? Facebook, Twitter, YouTube ve İnstagram adresi. Boyu, burcu ve kilosu en çok merak edilen konular arasında. Sizler için bulabildiğimiz bilgileri bir yazıda topladık. Yeni bilgiler geldikçe de yazımızı güncelleyeceğiz.

Emre Aslan Kimdir?

Kanal D televizyon kanalında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasında bulunan Emre Aslan’ın hayatı hakkında ayrıntılı bilgiler içeren biyografi yazısıdır.

Kaç Yaşında?

Emre Aslan Hayatı https://youtu.be/UcH40cnCRSE

Emre Aslan 7 Mayıs 1998’de İstanbul’da doğdu.
2016’da FMV Işık Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünü kazandı.
Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan genç oyuncu, bir sezon “Yedi Kocalı Hürmüz” tiyatro oyununda oynadı.
2018 yılında “Organize İşler Sazan Sarmalı 2” filminde rol aldı, Yılmaz Erdoğan ile tanıştı ve Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu.
Yazdığı Kız Ruleti skecinde “Bora” karakteri ile hafızalara kazındı. Halen skeçler yazıyor ve oyunculuğa Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak devam ediyor. İyi derecede gitar çalabilen oyuncu yakın zamanda DMC etiketi ile ‘Kolay Değil’ isimli bir şarkı yayınladı. Toplamda dijital platformlarda 1 milyonun üzerinde izlendi. Kendine ait moda üzerine bir marka yaratma çalışması olduğunu da hatırlatalım.

Boy Ve Kilosu – Burcu Ne?

1.86 boyundadır, 73 kilodur ve boğa burcudur. Beşiktaş futbol takımını tutuyor.
Yaşantısını İstanbul Çekmeköy’de sürdüren genç yetenek aktif olarak sosyal medyayı kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı esnada Twitter hesabında 13.800 takipçisi, İnstagram adresinde 112.000 ve YouTube kanalında 18.300 abonesi bulunuyor.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/uemreaslan/

Twitter Adresi https://twitter.com/emreaslan

YouTube Kanal Adresi https://www.youtube.com/channel/UC-2Cf0_5fCmRr2pfQ8RdKUA