Kimdir

BKM Oyuncusu Ebru Yücel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

Çok Güzel Hareketler 2 (ÇGH2) kadrosunda yer alan BKM Mutfak oyuncusu Ebru Yücel kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu. Evli mi? Sevgilisi var mı? Yer aldığı diziler ve filmler. Hakkında bilgiler içeren ayrıntılı biyografi yazısı. Hayatı ve bilinmeyenleri. Vikipedi bilgileri.

BKM Mutfak Oyuncusu Ebru Yücel Kimdir?

Ünlü oyuncunun hayatı merak edilen konular arasında bu nedenle sizler için bulabildiğimiz bilgileri bir araya getirdik. Yeni bilgiler olursa da yazımıza ekleyeceğiz. Web sitemizde Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularının hayatlarını konu alan diğer içeriklerimizin de mevcut olduğunu hatırlatalım.

Ebru Yücel 18 Nisan 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu.
Yıldız Teknik Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunudur.

Bir dönem basketbol takımı, Anadolu Efes Kızları arasında yer aldı.


Küçük yaşlardan beri dans ve tiyatro ile ilgilendikten sonra, 2018 yılında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibine dahil oldu ve
hala orada yer almaktadır. Çok sayıda skeçte yer alıyor ve aynı zamanda skeçler de yazıyor.
Koyu ten rengine rağmen herhangi bir yabancı kökeni aslında bulunmuyor.
Ömrü uzun olsun diye parlaklığının kısıldığını umuyor.

Nereli?

Oyuncunun aslen nereli olduğu en çok merak edilen konulardan birisi olsa da maalesef henüz bu bilgi bilinmiyor. İlerleyen günlerde röportaj verdikçe muhtemelen söyleyecektir.

Boyu Ve Kilosu


Köpekleri çok seven oyuncu tam bir hayvan sever. Koç burcu özelliklerine sahip olan ünlü isim, 1.70 metre boyunda ve 67 kilogram ağırlığındadır. Sevgilisi olup olmadığı şimdilik bilinmiyor. Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak kariyerine devam etmektedir.

Dizileri Ve Filmleri


İçimdeki Ses sinema filmi ile beyaz perdeye adım attı. 2015 yapımı Robinson Crusoe & Cuma filminde Domelya karakteri ile yer alan Ebru Yücel, Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı sinema filminde de rol aldı. 2019’da ise Organize İşler Sazan Sarmalı sinema filminde oynadı. Ayrıca Yalan Dünya isimli dizide de oynadığını buradan hatırlatalım.

Sosyal Medya Adresleri

Bilinen bir Facebook hesabı yok ancak adına açılmış birkaç tane resmi olamayan hesap var. İnstagram ve Twitter platformlarında ise kendi hesapları mevcut. Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile Twitter hesabında 3.318 takipçisi Instagram’da da 58.700 takipçisi bulunuyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/ebruuyucell/

Twitter Adresi https://twitter.com/ebruuyucell/

ÇGHB 2 Ebru Yücel Kimdir? https://youtu.be/xrshpvla6AY

One thought on “BKM Oyuncusu Ebru Yücel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

  • andrey

    allah sağlık versin kendisine allah müslüman olmasını ve umreye gitmesini türbanlı olmasını nasip eylesin namazlı niyazlı allah hayırlı bir hanımefendi olmasını ebedi ahiret mahşere kadar nasip olmasını allah nasip etsin amin

Yorumlar kapatıldı.