Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Bu yazımızda sizlere ÇGHB 2 kadrosunda bulunan Didem Ruhi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. BKM Mutfak oyuncusu Didem Ruhi hakkında çok sayıda merak edilen konu var. Boyu, kilosu ve burcu gibi bilgiler arama motorlarında sıklıkla aranıyor. Yine de şunu baştan belirtmekte fayda var. Çok Güzel Hareketler 2 alt yapı oyuncuları pek röportaj vermediğinden haklarında bilgi de çok bulunmuyor. Hem bu yazımıza hem de diğer BKM oyuncuları ile ilgili yazılarımıza sonradan eklemeler yapabiliriz.

Didem Ruhi Kimdir Ve Nerelidir?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Didem Ruhi kim? Aslen nereli? Kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu. Facebook, İnstagram ve Twitter adresi. Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren biyografi yazısı. Vikipedi bilgileri.

Kaç Yaşında?

Didem Ruhi 26 Ocak 1991’de Ankara’da doğdu.
ODTÜ Koleji mezunudur.
Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’nden mezun olduktan sonra çocukluk hayali olan oyunculuğu meslek edinme kararı aldı. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de 1 yıl boyunca oyunculukla ilgili eğitim aldı.

Yer Aldığı Tiyatrolar

2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünü kazandı.
2016’da buradan mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda 2 sene çeşitli oyunlarda yer aldı.
Ayrıca Ankara Devinim Tiyatrosu gibi özel tiyatrolarda da bazı oyunlarda rol aldı.
2019 yılında İstanbul’a geldi ve bir süre çevirmenlik yaptıktan sonra Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.
Aslen Ankaralıdır.

Sahne Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

2017 – İhanet

2017 – Zincire Vurulmuş Prometheus

2017 – Tiyatro Makinesi

2016 – Felatun Bey ve Rakım Efendi

Boyu Ve Kilosu

Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak kariyerini sürdüren oyuncunun maalesef boy ve kilosu bilinmiyor. Bazı sitelerde 1.72 boyunda ve 65 kilo yazılmış ancak bu pek mümkün görünmüyor.

Burcu Ne?

Kova burcudur. Sevgilisi çalışma arkadaşı oyuncu Talha Karcı’dır. Ana dili gibi İngilizce bilmektedir. Oldukça güzel bir sese sahiptir. Geçmişte çeşitli denemeleri olmuş. Dinlemenizi tavsiye ederiz. Son zamanlarda Facebook kullanmasa da İnstagram ve Twitter’ı aktif olarak kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı esnada Twitter’da 895 takipçisi, İnstagram’da 18.400 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/didolitaa/

Twitter Adresi https://twitter.com/ddidolita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.