Cenan Adıgüzel Kimdir Ve Nerelidir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu Ve Kilosu

Yılmaz Erdoğan yönetimindeki Çok Güzel Hareketler 2 yaklaşık 40’a yakın oyuncusu ile Kanal D ekranlarında olmaya devam ediyor. BKM Mutfak birbirinden genç yeteneklerle hazırladığı tiyatro oyunları ile izleyicinin takdirini toplamış durumda. ÇGH 2 hem sahnede hem de televizyon ekranlarında oldukça başarıyla ilerlemekte. BKM oyuncularının hayatları da sık sık arama motorlarında aranıyor. En çok merak edilen oyunculardan birisi de Cenan Adıgüzel. Sadece Çok Güzel Hareketler’de değil, İnstagram’da yaptığı canlı yayınlarla da son dönemde tanınırlığı iyice artan yakışıklı oyuncunun hakkında merak edilen çok konu var.

Cenan Adıgüzel Kimdir?

BKM Mutfak alt yapı oyuncusu Cenan Adıgüzel kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi pek çok sorunun cevabı yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler listesinde üst sıralarda. Bu yüzden sizler için kendisi hakkında bulabildiğimiz kadar bilgiyi bir araya getirmeye çalıştık. Zamanla yeni bilgiler ortaya çıktıkça yazımızı güncelleyebileceğimizi hatırlatalım. Sizler de yorumlarınızla ve görüşlerinizle yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Kaç Yaşında?

Cenan Adıgüzel 1 Temmuz 1994 tarihinde Kayseri ilinde doğdu.
İlkokulu İstanbul Beşiktaş’ta bitirdikten sonra liseyi Kayseri’de tamamladı.
Lise yıllarındayken tiyatrolarda sahne almaya başladı.
Daha sonra üniversite için İstanbul’a taşındı.
Marmara Üniversitesi’nde bir yıl okuduktan sonra okulu bırakıp Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Oyunculuk Bölümü’nü kazandı ve başarı ile mezun oldu.

Boy Ve Kilosu


Türkiye ilk olarak 2006 yılında Görevimiz Komedi isimli program ile Cenan Adıgüzel ismini tanıdı.
2019 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu. Hala bu bünyede oyunculuk yapıyor ve skeçleri ile programda yer almakta.
Özellikle semtsel dönüşüm skeci ile dikkatleri üzerine çeken Cenan Adıgüzel 2016 yılında İmkansız Olasılık adlı filmde de İsmail rolü ile yer aldı.

1.78 cm boyundadır ve 76 kilodur. Burcu ise Yengeç’tir.

Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncunun pek çok hayranı olduğundan dolayı sevgilisi var mı yok mu diye sürekli merak ediliyor. Adı çeşitli isimlerle anılsa da şu anda bilindiği kadarı ile bir sevgilisi yoktur.

Aslen Nereli?

Stand Talends menajerlik ajansına kayıtlı olarak oyunculuk kariyerine devam eden ünlü isim İstanbul Beşiktaş’ta yaşıyor. Aslen Kayserilidir.

Twitter Ve İnstagram Adresi

Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile Twitter hesabında 20.400 takipçisi bulunuyor. İnstagram hesabında da 252.000 takipçisi bulunmakta.

Twitter Adres Linki https://twitter.com/cenann

İnstagram Adres Linki https://www.instagram.com/cenan1/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir