Arka Sokaklar Komiser Ayşe kim? Cansın Çekili kimdir? Oynadığı diziler

Arka Sokaklar dizisinin yeni oyuncusu Cansın Çekili kimdir? Arka Sokaklar dizisindeki Komiser Ayşe kim? Gerçek adı ile Cansın Çekili kimdir, kaç yaşında? Oynadığı diziler. Burcu, boyu ve kilosu. Instagram adresi. Hayatı hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Cansın Çekili Kimdir?

8 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gelen Cansın Çekili İzmir doğumludur. Boyu 1.75 m. kilosu 55, burcu ise Terazi’dir. Be Management Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Hilal Saral Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan güzel isim ayrıca Diyalog Anlatım İletişim’de de oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2019 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizide Aysel karakterini canlandırmıştır. Bu dizide Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Birand Tunca ve Berat Yenilmez gibi isimler rol almıştır. Ayrıca dizi 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülünü almıştır. Aynı dönemde Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

2019 yılında yayınlanan Çocuk dizisinde de Zeynep karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 2021’de Sana Söz dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. Günümüzde ise Arka Sokaklar dizisinde Komiser Ayşe Arıcan karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu sosyal medyada genellikle Instagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı esnada mavi tıklı Instagram hesabında 97.500 takipçisi bulunmaktadır. Instagram adresi cansincekili

Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar (Komiser Ayşe Arıcan) TV Dizisi – 2022

Sana Söz (Aslı) TV Dizisi – 2021

Çocuk (Zeynep) TV Dizisi – 2019

Mucize Doktor TV Dizisi – 2019

Erkenci Kuş (Aysel) TV Dizisi – 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.