Cansu Mumcu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Biyografisi

BKM Mutfak alt yapı oyuncularının hayatları izleyiciler tarafından merak edilmekte. Kanal D televizyon kanalında her hafta yayınlanmakta olan Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda 40’a yakın oyuncuyu barındırıyor. Yılmaz Erdoğan yönetimi ile ilerleyen ve şu sıralar Eser Yenenler’in yönetiminde devam eden Programda en çok merak edilen isimlerden birisi de Cansu Mumcu.

Cansu Mumcu Kimdir?

ÇGH 2 oyuncusu Cansu Mumcu’nun hayatı programı izleyen izleyiciler tarafından merak edilmekte. Özellikle Sıla taklidi ile hafızalara kazınan oyuncu sahnede sergilediği başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiriyor. Güzelliği ve eğitimli sesi ile ilk görüşte izleyicilerin merak ettiği bir isim. Sevgilisi var mı? Kaç yaşında? Nereli olduğu, boyu ve kilosu, burcu gibi bilgiler özellikle en çok merak edilen konular arasında. Bu yüzden sizler için ayrıntılı bir biyografi yazısı hazırlamaya çalıştık. İlerleyen günlerde genç yetenek röportajlar verdikçe yeni bilgiler de ortaya çıkacaktır. Elimize yeni bilgiler ve ayrıntılar ulaşırsa yazımızı güncelleyeceğiz.

Kaç Yaşında?

Cansu Mumcu 1 Şubat 1993 tarihinde Ordu’da dünyaya geldi.
Çocukluğu İzmir’de geçti.
Liseyi İzmir Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde okudu.
2015 yılında Adnan Menderes Üniversitesi’nin Müzik Öğretmenliği bölümünü bitirdi.
Piyano ve Flüt Ana Sanat Dalı mezunu oldu.
Eğitimi hayatı boyunca birçok konserde yer aldı.
Okulu bitirdikten sonra sanat merkezlerinde öğretmenlik yaptı.
Bu süreçte eş zamanlı olarak dizi ve film projelerinde yer aldı.
İzmir’de özel bir tiyatroda Fiziksel Tiyatro eğitimi aldı.
2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır. Şu ana kadar çok sayıda oyunda yer aldı ve skeçler yazdı. Ayrıca 2019’da Aykut Enişte filminde ve Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde oynadı.

Boyu Ve Kilosu

Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olan oyuncunun maalesef boy ve kilo bilgileri bilinmiyor. İzmirli oyuncu kova burcu ve bekar. Sosyal medyayı ara sıra kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı sırada hesabında 52.800 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/cansumumcu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir