Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘172. Bölüm Tanıtım Fragmanı’ yayınlandı. Heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm geride kaldı. Peki EDHO dizisinin yeni bölümünde neler olacak. Dizi analiz sitesi olarak sizler için bir analiz yazısı hazırladık. EDHO yeni ve son bölüm analizi.

EDHO 172. Bölüm Fragmanı

171. Bölüm Alparslan Çakırbeyli’nin, Yaman Korkmaz’ı bıçaklaması ile sona erdi. Alparslan Çakırbeyli yapmış olduğu infazlarda işini sansa bırakmayan bir karakterdir. Genellikle 3 kez kurşun sıkar. Bu durumda Yaman Korkmaz ölmeyecek. Çünkü sadece bıçaklanma oldu. Hele ki Behzat’ın uğramış olduğu saldırıdan sağ olarak kurtulmasından sonra Yaman Korkmaz’ın ölmesi pek mümkün görünmüyor.

Alparslan’ın hedefinde Derman Korkmaz vardı. Yaman Korkmaz olayı ekstradan gelişen bir olaydır. Yaman Korkmaz zaten ölse de ölmese de Alparslan zaten hapishaneye girecektir. Bu durumda Derman Korkmaz planı devreye girecek ve Alparslan ve adamları onu öldürmek için devreye girecek. Alparslan ve adamları onu ortadan kaldırmak için bir operasyon düzenleyecektir. Hapishane içinde Korkmazların ekipleri olduğu gibi Şahin Ağa’nın hapishaneye hakimiyeti sayesinde hayatta kalacaklarıdır.

Derman Korkmaz’ın ölüp ölmeyeceği ise karakteri canlandıracak kişinin performansına bağlı olacaktır. Şu ana kadar Derman Korkmaz isminden bahsedilse de ortaya çıkmış değil. Hamdi Korkmaz için Derman’ın, Yaman’dan daha önemli olduğu anlaşılmış oldu. Bu bölümde Derman haricinde bir kardeşleri ve dayıları da ortaya çıkmış oldu. Korkmazlar ile olan savaş devam edecek.

Haşmet’in yaptığı yanlışı anlaması ile Alparslan ile arasındaki buzlar eriyecek. Alparslan ve ekibinin yükselişi devam edecektir. Hızır Reis Cihan’dan şüphelendi ve onu yemledi. Cihan’ın ortaya çıkması an meselesi. Yaman Korkmaz’ın masaya oturması artık söz konusu değil. Savaş devam edecektir. Korkmazlarla girilen savaşta Korkmazlardan birisi ölebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.