Yeni Hint Dizisi Aladdin Yakında TV360’da Başlıyor!

Hint dizisi sevenlere müjde! TV 360’da Aladdin isimli yeni bir dizi çok yakında başlıyor.

Dizinin orijinal adı Naam Toh Suna Hoga. Dizide Aladdin karakterini yakışıklı oyuncu Siddharth Nigam, Prenses Yasemin’i ise güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Avneet Kaur canlandırıyor.

Dizinin ilk bölümü Hindistan’da 21 Ağustos 2018 tarihinde çekilmiş ve şu an çekimlerine ara verilse de 3 sezondur devam ediyor.

Hint dizilerini sevenler tarafından ilgiyle izlenen fantastik bir romantik komedi dizisi. Şimdiden 3 ödülün sahibi olan dizi, özellikle görsel açıdan çok kaliteli ve animasyonların olduğu bölümleri de beğeneceğinize eminiz. Müziklerinin kalitesi ise sizi kesinlikle çok şaşırtacak.

23’er dakikalık bölümleri olan dizi SAB TV’de halen yayınlanmaya devam eden bitmemiş bir dizi. Büyük küçük herkesin izleyebileceği bir tarzda olan dizinin ülkemizde TV360’da türkçe dublajla yayınlanacak olması birçok kişiyi sevindirecek.

6.2 İMDB puanına sahip olan ve çok yakında yayınlanacak olan Aladdin dizisinin konusu ise kısaca şu şekilde;

360TV'de başlayak olan yeni Hint Dizisi Aladdin konusu ve görselliği ile de dikkat çekici
Yeni Hint Dizisi Aladdin konusu ve görselliği ile de dikkat çekici

Aladdin haksızlıklar karşısında tepki gösteren ve adaleti kendisine yön edinmiş biridir ancak onun dürüstlüğü çevresindekileri rahatsız etmektedir. Yine de Aladdin çevresindekilerden gelen olumsuz tepkilere rağmen istediği ne varsa gerçekleştirmekte kararlıdır. Prenses Yasemine’e aşık olan genç ve hareketli bir erkektir. Bir gün içinde bir cin olan o meşhur lambayı bulur ve bulduktan sonra da hayatı baştan aşağı değişir. Lambadan sonra Alaadin’i Bağdat’ta türlü türlü maceralar beklemektedir.

Not: Ayrıntılar netleştikçe yazımız güncellenecektir…

Evet, Aladdin dizisinin yayın saati ve ne zaman başlayacağı belli oldu. TV 360 kanalının resmi İnstagram hesabından yapılan açıklamaya göre Aladdin dizisi her gün saat 18:00’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.