Senden Daha Güzel Dizi Oyuncuları Ve Konusu – FOX Yeni Dizi 2022

Senden Daha Güzel, Gold Film imzalı, ilk bölümü 7 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak olan, yönetmenliğini Deniz Koloş’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı, başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir.
Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizi 7 Haziran Salı günü ilk bölümüyle FOX TV’de yayınlanmaya başlayacak.

Senden Daha Güzel Dizi Konusu

Dizide; Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel), Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte çiftlikte huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a 12 yaşından bu yana görüşmediği annesinden bir anda haber gelir. Annesi ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a giden Efsun büyük bir sürprizle karşılaşır. İstanbul’un en büyük estetik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister ve bunun için onu zorlar. Bütün bunlar yetmiyor gibi, şoför sandığı Emir (Burak Çelik) aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. Üstelik iki genç şirkete ait lojmanda komşudurlar…

Çok konuşulacak yeni dizi “Senden Daha Güzel”, 7 Haziran Salı saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.
Yaz ekranlarını şenlendirmeye gelen romantik dramanın hem yurt içinden hem de yurt dışından dizi severler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncuları

Dizide Cemre Baysel ile Burak Çelik’e Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Senden Daha Güzel Oyuncuları Ve Canlandırdıkları Karakterlerin İsimleri

Cemre Baysel – Efsun Armağan
Burak Çelik – Emir
Ebru Cündübeyoğlu – Pervin Armağan
Sevinç Erbulak – Serpil
Cem Kurtoğlu – Ferdi
Berat Yenilmez – Kaya
Ozan Kaya Oktu – Cem
Beril Kolcu – Burcu
Merve Şen – Binnur
Bahar Süer – Canan
Tuğçe Kumral – Şirin
Gözde Kaya – Gülden
Yunus Eski – Sarp
Anıl Çelik – Mete
Mehmet Cihan Ercan – Yaşar
Aziz Caner İnan – Taner
Sena Çakır – Aslı

Senden Daha Güzel Dizisi Sosyal Medya Hesapları
Twitter https://twitter.com/sendenguzelfox
İnstagram https://www.instagram.com/sendendahaguzelfox/

Senden Daha Güzel Tanıtım Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.