Çukur 4.Sezon 11.Bölüm Fragmanı! Sneak Peek Yeni Bölüm Fragmanı

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı (103. Bölüm)

Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur’un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

Çukur’da ters köşeler bitmiyor. Halil İbrahim ve Cumali amca meselesi çözülüyor. Nehir’le Yamaç’ın arası düzelirken şimdi de Efsun ve Yamaç’a ne olacak? Efsun’un Yamaç ile ilgili yapacağı büyük yanlış bir daha Yamaç ile bir araya gelmemesine neden olacak.

Çukur’daki büyük sır Meliha’nın sırrı ortaya mı çıkıyor?

Çukur 4. sezon 10. bölüm ile ekranlara geldi. Cumali tekrardan evlat acısını hatırladı. Selim Yamaç’ı affeti. Çukur kardeşler tekrardan yakınlaştı. Çağatay’ın Yamaç’a büyük ters köşesi bölüme damga vurdu.

Vartolu diziye ne zaman dönecek?

Çukur’da şamar oğlanı olmaktan bıkan Murtaza, Yamaç Koçovalı’ya hiç beklemediği anda yardım eli uzattı. Çağatay Erdenet. Murtaza’nın bu durumunu öğrenecek ve Murtaza’nın Çukur’da ölümü yakın olacak.

Çukur’a kimler veda edecek?

Çukur 4. Sezon 11. Bölüm fragmanında gördüğümüz üzere Yamaç ve Selim Karşı karşıya geliyor ve Selim Ateş Ediyor.
Aslında Selim, Yamaç’ı vurmuyor. Aksine Yamaç’ı kurtarmak için arkadan gelen bir kişi vurulacak.

Çukur 4. Sezon 11. Bölüm İlk Tanıtım

Çukur 4.Sezon 11.Bölüm Sneak Peek

Çukur 11. Bölüm Fragman

2 thoughts on “Çukur 4.Sezon 11.Bölüm Fragmanı! Sneak Peek Yeni Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.