Sefirin Kızı 28. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 28. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde büyük heyecan fırtınası vardı. Sefirin Kızı dizisinde ortalık karıştı! Yeni bölümde neler olacak? Sancar ölecek mi? Menekşe’nin hamile olmadığı ortaya çıkacak mı?

Sefirin Kızı 28. Bölüm Fragman

Sefir’in Kızı’nda izleyiciler daha güzel bölümler bekliyor ancak yine de diziye bağlılığını koruyor. Sefirin Kızı dizisinin yayınlandığı gün büyük rakipleri var. O yüzden dizide tansiyon artık iyice artacak.

Akın ile birlikte uçurumdan aşağı düşen Sancar şans eseri kurtuldu ancak bu durumdan ciddi yaralar aldı. Onu bu halde gören Nare’nin içi parçalandı. Artık Sancar’ı kaybetme korkusu Nare’yi sarmış durumda ve Sancar’ı affetmek için resmen bahane arıyor. Ona sımsıkı bağlanacak.

Gerçekler ortaya çıkacak!

Menekşe’nin hamile olmadığı ortaya çıkacak. Böylece daha romantik sahneler izleyici ile buluşacak. Sancar yaralarından kurtulacak ancak hapis tehlikesi ile karşılaşacak. Ancak bu sorunun üstesinden de gelecek. Akın diziden ayrıldı ancak Gediz ile Sancar arasında gerilim artarak devam edecek. Reytinglerin düşüşü nedeni ile dizide Gediz’e bir partner gelecek. Diziye yeni oyuncu gelme ihtimali çok yüksek. Gediz gelgitler yaşayacak. Nare ile yeni karakter arasında bir müddet sıkışıp kalacak. Gediz’in durumu izleyiciyi derinden sarsacak. Heyecanlı bölümler izleyiciyi bekliyor.

Sefirin Kızı 28 Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.