Kusursuz Kiracı dizisi konusu ve oyuncuları – Uyarlama Mı? Yeni Dizi

Kusursuz Kiracı dizisi yeni sezonun iddialı dizileri arasında. Dizinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki yeni dizi Kusursuz Kiracı dizisi uyarlama mı? Hangi diziden uyarlama? Kore versiyonu var mı? Bu soruların cevapları şu sıralar internette arama motorlarında sıklıkla araştırılıyor. Bu nedenle sizler için dizi hakkında ayrıntılı bilgiler içeren bir yazı hazırladık. İşte Kusursuz Kiracı dizisi hakkındaki tüm detaylar…

Kusursuz Kiracı Konusu

Kusursuz Kiracı, MF Yapım imzalı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar’nün paylaştığı, yeni sezonda FOX’ta yayınlanmaya başlayacak olan dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Herhangi bir diziden uyarlama olduğu bilgisine şimdilik rastlanmamıştır.

Mona, yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder.

Kusursuz Kiracı Yakında FOX’ta! Dizinin Instagram sayfasının adresi kusursuzkiraci

Kusursuz Kiracı Oyuncuları

Dilan Çiçek Deniz
Serkay Tütüncü
Bennu Yıldırımlar
Melisa Döngel
Ruhi Sarı
Rüçhan Çalışkur
Beyti Engin
Özlem Tokaslan
Umut Kurt
Deniz Cengiz – Suzi Dinç
İncinur Daşdemir
Nilsu Yılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir