Prens Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Bu yıl dizi sektörü salgının da etkisini azaltması ile hareketli günler geçiriyor. Birbiri ardına yeni projeler ortaya çıkıyor. Özellikle Netflix gibi dijital platformların da yaygınlaşmasıyla farklı tarzda yapımlar ortaya çıkmaya başladı. İşte o yapımlarda birisi de Prens dizisi. Bu diziyi farklı kılan özelliğe yazımızda değindik. Yeni dizi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak diye merak edilmekte. Bu nedenle ayrıntılara yazımızda yer verdik. Yeni gelişmeler olursa da sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Görsel şekilde bilgi edinebilmeniz için de sesli anlatımlı bir video hazırladık.

Prens Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Dünyada tamamı sanal prodüksiyonla çekilmiş ilk dizi olan Prens dizisinin birinci sezonunun çekimleri tamamlandı.
İlk sezonu sekiz bölümden oluşan komedi türündeki dizinin yapımcılığını MGX Film üstlendi.
Senaryosunu Giray Altınok’un kaleme aldığı Prens’in yönetmen koltuğunda ise Bülent İşbilen bulunuyor.

Nerede Çekildi?

Senarist ve oyuncu Giray Altınok’un sosyal medyada yarattığı karakterlerden biri olan Krallık 101’den uyarlanan Prens dizisi, MGX Film’in yaptığı büyük yatırımla Kemerburgaz’da kurulan Türkiye’nin ilk sanal prodüksiyon stüdyosunda çekildi.

Oyuncuları

Dizinin kadrosunda Ceyda Düvenci, Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk, Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal, Serdar Orçin, Onur Özaydın, Burak Topaloğlu, Bahadır Vatanoğlu, Derya Pınar Ak, ve Yılmaz Gruda gibi isimler yer alıyor.

Hangi Kanalda Ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Hem özgün senaryosu hem de farklı çekim tekniği ile komediye yeni bir soluk getirecek olan dizi, digital bir platformda yayınlanacak. Ancak hangi dijital platform olacağı henüz belli değil ancak önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır. Komedi dizileri ülkemizde çok yoğun ilgi görmüyor ancak Prens dizisi oldukça farklı bir yapım olduğundan ve oyuncu kadrosunda önemli isimler bulunduğu için ilgi görmesi bekleniyor.

Dizinin konusu ise şu şekilde; Bongomia isimli hayali bir ülkenin prensi yaşadığı bir dizi talihsizlik sonucunda ülkenin başına geçer. Yeni kral bir yandan komşu ülkelerle uğraşırken bir yandan da tuhaf aile bireyleriyle baş etmeye çalışır. Tüm yaşanan bu kargaşada ise kral yönettiği ülkeyi tarihte eşi benzeri görülmemiş durumlara sokar.

Daha ayrıntılı ve güncel bilgiler dizinin resmi İnstagram adresinde muhtemelen paylaşılacaktır. Bu nedenle sizler için adresini buraya bırakıyoruz.

Prens Dizisi İnstagram Sayfası https://www.instagram.com/prensdizisi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.