Aşk Mantık İntikam Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Oyuncu Kadrosu

‘Aşk Mantık İntikam’ dizi oyuncuları ve konusu hakkında hazırlanmış tanıtım yazısıdır. Açıklanan tüm oyuncu kadrosu mevcuttur. İlerleyen zamanlarda elbette ki yeni oyuncular diziye dahil olacaktır. Kore dizisi uyarlaması olan yeni dizi tanıtım videosu ile ses getirmişti. Bu nedenle izleyiciler dizinin konusu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için araştırmalara başladı. Ayrıca 2. tanıtım da merakla bekleniyor. İşte FOX ekranlarının yeni yaz dizisi hakkında merak edilenler…

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları

Aşk Mantık İntikam Güney Kore’de çok beğenilen Cunning Single Lady isimli diziden uyarlandı.
Yapımcılığını No:9 Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal uyarlıyor.
Dizide, aralarındaki romantizmin yeniden alevlenmeye başladığı boşanmış bir çiftin hikayesi gözler önüne seriliyor.
Geçtiğimiz günlerde isminin değiştirilmesi gerektiğine yönelik çok sayıda yorum yapılsa da dizi ‘Aşk Mantık İntikam’ ismiyle duyuruldu.

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı dizide ayrıca Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Konusu

Dizinin konusu ise şu şekilde; Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır.
Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır.
Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur.
Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Aşk Mantık İntikam İlk, Bölümüyle 11 Haziran Cuma günü saat 20.00’de FOX ekranlarında yerini alacak! Yeterli reyting alabilirse yeni sezonda da muhtemelen devam edecektir. Çok sayıda dizi önümüzdeki günlerde başlayacağı için ilk bölümler kritik öneme sahip. Dizinin isminin de sorun olup olmayacağı ilerleyen günlerde netleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.