Dizi Sektörü Canlanmaya Başladı! Kefaret ve Arıza İsimli 2 Yeni Dizi Daha Başlıyor

Sinema ve dizi sektörü yaşanan küresel salgın nedeniyle çok zor günler geçiriyor ancak durumun biraz iyiye gitmesi ile de yeni dizi projeleri ortaya çıkmaya başladı. Bazıları yaz dizisi olarak başlıyor ama bazıları da yeni sezonda izleyici ile buluşacak. Açıkçası ekranlarda büyük bir dizi boşluğu oluştuğu için yeni başlayacak olan diziler büyük avantaj ile başlayacak.
İşte bu durum nedeniyle bu sezon ekranlarda dizi sayısı konusunda bolluk yaşanacağını söyleyebiliriz.


Gelelim 2 yeni çıkacak olan diziye. Bu dizilerden ilkinin ismi eğer bir değişiklik yaşanmazsa ‘Kefaret’ dizisi.

Kefaret dizisinin Eylül başında Fox Tv’de yayınlanması bekleniyor ancak bazen yapımcılar farklı kanallarla anlaşabildiği için bazen kanallar değişebiliyor. Eylül’e kadar çok zaman var o yüzden her bilgi değişebilir.

Uzun süredir ekranlarda dizilerde görmediğimiz Nurgül Yeşilçay’ın kadın başrol oyuncusu olarak düşünüldüğü ve dram türünde çekilecek Kefaret dizisinin yapımcısı 25 Film. Kefaret dizisinin senaryo yazarı Mahinur Ergun olurken yönetmen koltuğunda ise Selin Demirdelen olacak.

Dizide sevdiklerinin çevresindekilerin mutluluğu için kendi yaşamını hiçe sayan acılı bir kadının başından geçenler ve bu esnada yaşadığı aşk konu edilecek.

Kefaret dizisinde kadrosu şu an için şekillenmedi. Oyuncular zamanla açıklanacaktır.

Özellikle Nurgül Yeşilçay’a partner olacak erkek başrol oyuncusunun kim olacağı şimdiden merak konusu.

Muhtemelen Ağustos ayı içerisinde çekimlerine başlanacak olan Kefaret dizisinin yayınlanabilirse ilgi görmesi bekleniyor.

İkinci yeni başlayacak olan dizi ‘Arıza’ dizisi.

Dizinin başrolü için Tolga Sarıtaş’ın adı geçiyor ve Show TV ekranlarında yayınlanacağı iddia ediliyor ancak elbette ki konu çok tazer olduğu için her şey değişebilir.

Tolga Sarıtaş’ın en son dizisi büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. O yüzden ince eleyip sık dokuyarak karar vermesi olası.

Dizinin çekimlerinin Ağustos ayı içerisinde başlaması ve Eylül ayının sonlarına doğru izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yapımcısının O3 Medya olduğu dizinin senaryo yazarı Ozan Aksungur. Yönetmenliğini ise Recai Karagöz yapacak. Dizinin ismine bakıldığında anlaşılan başrol karakterinin sert bir karakter olacağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.