Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Koronavirüs salgını etkisini yitirdikçe yeni diziler ilgili hazırlıklar da hızlanmaya başladı. Bu dizilerden birisi de Sen Çal Kapımı dizisi.
Bu yazımızda Sen Çal Kapımı dizisi ne zaman ve hangi kanalda başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? Dizi nerede çekiliyor? Konusu nedir? Yapımcısı ve yönetmeni kim? dizi analiz sitesi olarak bu soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Son zamanlarda yaptığı yüksek reytingli diziler ile dikkatleri üzerine çeken MF Yapım, FOX TV için Sen Çal Kapımı isimli yeni dizisini hazırlıyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollleri paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin çekimlerine başlanmak üzere.

Sen Çal Kapımı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?


Mayıs ayının sonlarına doğru çekimlerine başlanacak olan yeni dizinin Haziran ortası gibi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkması bekleniyor.
Ayşe Üner Kutlu’nun senaryo yazarlığını yaptığı ve Ender Mıhlar’ın yönetmenliğini yaptığı yeni dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimler var.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Kimler Oynuyor?

Hanse Erçel ve Kerem Bursin’in haricindeki isimler belli değildi onlar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel, Elçin Afacan gibi oyuncular da kadroda yer alıyor.

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılacak ancak sadece İstanbul’da kalmaz muhtemelen. Çünkü bir yaz dizisi olduğu için yazlık şehirlerde de çekilebilir.

Yüksek ilgi görme ihtimali çok yüksek çünkü ekranlar uzun süredir dizisiz kaldı. Açıkçası yaz sonrası da devam etme ihtimali yüksek.

Sen Çal Kapımı dizisinin konusu ise kısaca şu şekilde; Varlıklı bir iş adamı olan Serkan Bolat’ın (Kerem Bürsin) karşısına çıkan bir kadın olan ve çiçek satıp aynı zamanda üniversitede okuyan Eda’nın (Hande Erçel) olaylı bir tanışma sürecinin arkasından birbirlerine aşık olmasını ayrıca tutkuyla birbirlerine bağlanma süreçleri konu ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.