Haberler

Survivor Kim Elendi? Survivor 13. Hafta SMS Sıralaması! Survivor’da Ersin İle İlgili Şok Gelişme!

Survivor’da bu gece eleme konseyi yapıldı. Ancak yarışmada şok bir son dakika gelişmesi yaşandı. Konu Ersin ile ilgiliydi.

Ersin’in yaşadığı sakatlığı nedeni ile yarışmaya devam edemeyeceğini Acun Ilıcalı açıkladı. Haberi Acun Ilıcalı büyük bir üzüntü ile yarışmacılara verdi.

Ersin bu kararı değerlendirdi. Yarışmaya devam edemeyeceği için üzgün olduğunu. Hikayesinin burada bittiğini söyledi. ‘Yarışmada bir yanlışım olduysa da herkesten özür dilerim’ diyerek de bir nevi helallik istedi. Sonrasında köpeğini çok özlediğini ve Türkiye’ye dönünce de ilk köpeğini göreceğini söyledi. Ancak köpeğinin öldüğünden haberi yoktu. Eleme konseyi devam ediyor. Programda SMS birincileri açıklanmadı. Yapılan oylamanın geçerli olduğunu Acun Ilıcalı söyledi. Bu hafta Ersin elendiği için başka yarışmacının elenmemesine karar verildi. Acun Ilıcalı Ersin’e ekranların karşısında köpeğinin öldüğünü söylemedi ancak ‘seninle bir konu ile ilgili de görüşmemiz gerekecek bilgin olsun’ dedi. Ayrıntılar olursa yazımıza ekleyeceğiz.