Kahraman Babam Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Yeni Dizi

Kahraman Babam dizisi oyuncuları kimler? İsimleri nedir? Dizinin konusu nedir? 2. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Hangi kanalda? Saat kaçta?

Dilerseniz sesli anlatım ve görsel olarak yazımıza video şeklinde de erişebilirsiniz

Kahraman Babam Oyuncuları https://youtu.be/-IfS-oiCvrE

Show TV’nin 10. Ev imzalı heyecanla beklenen dizisi ‘Kırmızı Kamyon’ birinci bölümüyle ekran macerasına başlamıştı.
Kahraman itfaiyecilerin, yaşamlarını hiçe sayarak, can kurtarmak için verdiği aksiyon ve heyecan yüklü mücadelesi seyircileri ekran başına kilitlemişti.

Adı Değişti!


İtfaiyecilerin yaşamları ve zorlu mücadelelerinin yanı sıra karısını bir yangında kaybettikten sonra yaşamı adeta alt üst olan itfaiye başçavuşu Uğur’un çetin mücadelesi ve kızı Ömrüm ile yaşadığı duygu yüklü anlar izleyiciyi ilk bölümden derinden sarsmayı başarmıştı.
Ancak sonrasında diziye ara verildi. İşte bu ara esnasında dizinin Kırmızı Kamyon olan adı Kahraman Babam olarak değişti.

Haziran ayından itibaren 2. bölümüyle ekran macerasını sürdürecek olan dizinin yeni bölümleri yaz aylarında yayınlanmaya devam edecek.
Verilen ara ve isim değişikliği sonrası dizinin reyting mücadelesinde nasıl bir performans sergileyeceği ise büyük merak konusu.

Dram ve macerayı bir araya getiren öyküsü ile ekranlara damga vurmaya hazırlanan Kahraman Babam, kahraman itfaiyecilerin yaşamlarını ve zorlu mücadelelerini anlatarak Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak.

Kahraman Babam Oyuncuları

Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ses getiren Kahraman Babam, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Çarşamba
akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Kahraman Babam resmi Instagram Sayfası https://www.instagram.com/kahramanbabamdizi/

Konusu

Kahraman Babam, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Yönetmen koltuğunda Osman Kaya otururken senaryosunu Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya yazmaktadır.

Nerede Çekiliyor?

Yeni dizi ‘Kahraman Babam oyuncuları dizinin hazırlık sürecinde İstanbul İtfaiyesi Eğitim Merkezi’nde geniş kapsamlı bir itfaiye eğitimi aldılar. Dizinin çekimleri genellikle İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Eğitimlerini bitiren oyuncular sertifikalarını İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Başkanı’ndan teslim alarak başarılarını resmiyete döktüler.

Bu eğitimlerin yanı sıra, danışman personel itfaiyeciler bir yandan set ekibine çekim süreci boyunca eşlik ederken bir yandan da senaryo ekibiyle ortak ve ayrıntılı bir çalışma yürütüyorlar. Çekimler esnasında kullanılan teknik ekipman ise ağırlıklı olarak Yalova İtfaiyesi ve Yalova’ya bağlı Çiftlikköy İtfaiyesi tarafından sağlanırken İstanbul İtfaiyesi de benzer şekilde teknik ekipman ile dizi ekibini destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir