Çatı Katı Dizisi Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Başlıyor?

Çatı Katı dizisi ne zaman başlıyor ve hangi kanalda? Oyuncuları kimler ve konusu ne?

Dizi sektöründeki olumsuz gidişat yeni projeler yavaş ortaya çıkmaya başladıkça azalıyor. Merakla başlaması beklenen dizilerden birisi de Çatı Katı. Özellikle Furkan Andıç hayran kitlesi olan bir isim olduğu için şimdiden dizi ile ilgili beklenti yüksek..

Çatı Katı dizisi ne zaman başlıyor ve hangi kanalda? Oyuncuları kimler ve konusu ne?
Çatı Katı Dizisi

Bir Mia Yapım dizisi olan Çatı Katı dizisinin, senaryo yazarları arasında Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın bulunuyor. Yönetmeni ise Barış Yöş. başrolünde Furkan Andıç’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran, Barkın Şenüren ve Renan Bilek gibi oyuncular bulunuyor.

Çekimleri Temmuz ayına doğru başlaması beklenen ‘Çatı Katı’ dizisinin Ağustos ayına doğru Kanal D’de yayınlanması bekleniyor. Romantik komedi tarzındaki diziye yeni oyuncular da mutlaka dahil olacaktır. Ekranların yeni dizilere hasret kalması şu an bu dizi için büyük avantaj. Bu tip dizilerin müzikleri ve nerede çekildikleri de genelde çok merak ediliyor. Yazın yayınlanan diziler genelde yazlık mekanlarda çekiliyor ama şimdilik bu bilgiler henüz maalesef belli değil. Muhtemelen de reyting oranları güzel gelirse dizi yeni sezonda da devam edecektir. Diziye şimdiden başarılar dileriz.

Çatı Katı oyuncuları
Çatı katı hangi kanalda ve ne zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.